Hande Dilan Hancı Kimdir? Biyografisi

Hande Dilan Hancı Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2017’de yer aldığı “Ufak Tefek Cinayetler” isimli dizi ile oyunculuğa başlayan ve günümüzde halen çeşitli dizilerin kadrosunda bulunmaya devam ederek yoluna devam eden Hande Dilan Hancı kimdir?, kaç yaşında, boyu, kilosu kaçtır? doğru bilgilerinden derlediğimiz özgeçmişi sizlerle.

Hande Dilan Hancı Kimdir? Hayatı

1990 tarihinde İstanbul’da doğan Hande Dilan Hancı, 1.70 metre boyunda, 50 kilo ve Kahverengi gözlü bir isimdir.Konservatuar mezunu olan isim ilk olarak Hacettepe Üniversitesi’nde eğitim görmüş ardından ise Akdeniz Üniversitesi Pedagojik Formasyon bölümününde okuyarak bu bölümden de mezun olmuştur.

Dizi oyunculuğuna başlamadan evvel bazı tiyatro oyunlarında gözüken isim “Mucize Müzikal”, “Two Turkish Tenors” ve “Vişne Bahçesi” gibi oyunlarda roller almıştır.Gösterdiği performans ile beraber 2017 yılında “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol almış olan isim, 2019 yılında ise “Kuzgun” isimli dizinin kadrosuna girmiştir.

visum china
visum china

Oyunculuk dışında Çalgı konusunda da başarılı olan isim, 2007 tarihinde Fransa’da gerçekleşen yarışmada birincilik elde etmiştir.

Müzikle ilgilenmeyi çok seven oyuncu, bir yandan ise yeni yerler görmeye de bayılıyor.Kimdirkim.com Çeşitli ülkeleri gezen isim genellikle Instagram ile Twitter kullanıyor ve paylaşımlarını bu sosyal medya hesaplarından yapıyor.

Oyuncunun Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2017 – Ufak Tefek Cınayetler
2019 – Kuzgun

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.