Hande Dilan Hancı Kimdir?

Hande Dilan Hancı Kimdir?

2017’de yer aldığı “Ufak Tefek Cinayetler” isimli dizi ile oyunculuğa başlayan ve günümüzde halen çeşitli dizilerin kadrosunda bulunmaya devam ederek yoluna devam eden Hande Dilan Hancı kimdir?, kaç yaşında, boyu, kilosu kaçtır? doğru bilgilerinden derlediğimiz özgeçmişi sizlerle.

Hande Dilan Hancı Kimdir? Hayatı

1990 tarihinde İstanbul’da doğan Hande Dilan Hancı, 1.70 metre boyunda, 50 kilo ve Kahverengi gözlü bir isimdir.Konservatuar mezunu olan isim ilk olarak Hacettepe Üniversitesi’nde eğitim görmüş ardından ise Akdeniz Üniversitesi Pedagojik Formasyon bölümününde okuyarak bu bölümden de mezun olmuştur.

Dizi oyunculuğuna başlamadan evvel bazı tiyatro oyunlarında gözüken isim “Mucize Müzikal”, “Two Turkish Tenors” ve “Vişne Bahçesi” gibi oyunlarda roller almıştır.Gösterdiği performans ile beraber 2017 yılında “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol almış olan isim, 2019 yılında ise “Kuzgun” isimli dizinin kadrosuna girmiştir.

Oyunculuk dışında Çalgı konusunda da başarılı olan isim, 2007 tarihinde Fransa’da gerçekleşen yarışmada birincilik elde etmiştir.

Müzikle ilgilenmeyi çok seven oyuncu, bir yandan ise yeni yerler görmeye de bayılıyor.Kimdirkim.com Çeşitli ülkeleri gezen isim genellikle Instagram ile Twitter kullanıyor ve paylaşımlarını bu sosyal medya hesaplarından yapıyor.

Oyuncunun Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2017 – Ufak Tefek Cınayetler
2019 – Kuzgun

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın