Hande Doğandemir Kimdir?

Hande Doğandemir Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Diziler ve Sinemaların başarılı Kadın oyuncuları sıralamasında her zaman kendine yer edinmiş Güzel Oyuncu Hande Doğandemir kimdir nereli kaç yaşında?

Hande Doğandemir Kimdir Biyografisi

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.Kendisi tek çocuktur başka kardeşi bulunmamaktadır.Babası bankadan emekli olmuş bir kişidir, annesi ise kamu kurumundan emeklidir.Ortaokul ile liseyi Ankara’da bitirmiş aynı zamanda Fransızca eğitim almıştır.Lise bitimi sonrası Üniversiteyi kazanmış ve Ankara Üniversitesi Dil Ve Tarih Coğrafya Fakültesinden mezuniyet almıştır.Üniversiteyi bitirmeden önceki son altı ayını Fransa’da okumuştur.

Üniversiteyi bitirdikten sonra değişik alanlara yönelmek istedi bu nedenle ilk tercih etmiş olduğu alan oyunculuktu.Oyunculuk konusunda Akademi 35 buçukta bir takım eğitimler gördü.Öncelikle birçok oyuncu gibi öncelikle Kamera arkasında staj gördü daha sonralarda ise Reji kısmına geçiş yapmıştır.Oyunculuk konusunda ünlü isimlerden yardım almıştır.

hande doğandemir

Hande Doğandemir, 2011 tarihinde Trt Okul kanalında Hatırlar mısınız? isimli programı yaklaşık 2 yıl kadar sunmuştur.2013 tarihinde ise Eti Browni reklamında oynamıştır.

2 Temmuz 2013 yılında Kanal D ekranlarında izleyicilerinle buluşan Güneşi Beklerken dizisinde başrol olarak oynadı.Bu dizi baya uzun sürmüş ve reytingleri alt üst eden harika bir dizi olmuştur.Bu dizideki başarılı performansı sayesinde daha çok tanınan bir Oyuncu haline gelmiştir.Güneşi Beklerken Zeynep karakterini canlandırmıştır.Bu karakter ile beraber yayınlandığı saatte dizi en başarılı diziler arasında yer almasında büyük katkı sağlamıştır.

Hande Doğandemir Boyu kaç? boyu 1.70 cm’dir.

Oynadığı Dizi ve Filmler:

2018 – Can Kırıkları (Leyla)
2017 – Kaybedenler Kulubü Yolda
2015 – Racon
2013 – 2014 – Güneşi Beklerken ( Zeynep)
2012 – Şubat
2012 – Leyla ile Mecnun
2012 – Böyle bitmesin
2012 – İbreti Ailem
2011-2012 – Sen De gitme
2010 – Keskin Bıçak
2010 – Kahramanlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir