Hande Kaptan Kimdir Yaşı Kaç Boyu Biyografisi

Hande Kaptan Kimdir Yaşı Kaç Boyu Biyografisi

Güzel halinle beraber dans etme başarısıda bulunan oyunculuğa 2010 tarihinde oynamış olduğu dizi ile başlamış ve günümüzde halen bir çok dizi ile hayatına devam eden Hande Kaptan Kimdir yaşı kaç boyu biyografisi. hemen hakkındaki bilgileri okumaya başlayabilirsiniz.

Hande Kaptan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hande Kaptan Birinci ayın birinci günü olan Ocak ayının birinde hayata gözlerini açmıştır.Ankaralı olan oyuncu 1985’lidir.Babası eski Bürokratlardan biri, annesi ise Resim Öğretmenidir.Ted Ankara Kolejini bitirmiş olan oyuncu burada ilkokuldan liseye kadar burslu bir şekilde okumuştur.Boyu 1,67 cm’dir.

Lise mezuniyetinin sonrasında Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’ni kazanmış ve burada oyunculuk eğitimi gördükten sonra okulu bitirmiştir.Dansla ilgilenmeye küçüklük yaşlarından itibaren başlamış olan oyuncu 17 yaşına girdiği vakitlerde Türkiye Dans Federasyonu tarafından lisans almıştır.Halen dans etmeyi sürdüren oyuncu bir yandan ise dans konusunda eğitmenlik yapmaktadır.

Yabancı diller konusunda da kendini geliştirmiş olan oyuncu 3 dili çok iyi bir biçimde konuşabilmektedir.Bu diller Almanca, İspanyolca ve İngilizce dilleridir.Sadece oyunculuk değil aynı zamanda seslendirmeler ile sunuculukta yapmıştır.Bazı kimseler onu dansçı olarak görsede kendisini her zaman ilk baş oyuncu olarak görmektedir.

Küçüklüğünden beri her zaman sahnede olduğunu okul tiyatrolarında bile yer aldığını belirten oyuncu bu zamana kadar hiç bir şeyin tesadüf olmadığını söylüyor.Eğitim sürecinin oyunculukta önemli olduğunuda sözlerine ekliyor.

hande-kaptan-biyografisi

Hande Kaptan Oynadığı Diziler

2010 – Akasya Durağı
2010 – Kollama
2011 – Kurşun Bilal
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2012 – Benim için Üzülme
2012 – El Cın
2012 – Ölümden Kalma
2014 – Yılanların Ocu
2016 – Şahane Damat

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın