Hande Subaşı Kimdir Yaşı Kaç Biyografisi

Hande Subaşı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Türkiye’de güzel mankenlerden olan oyunculuk konusunda da son derece iyi bir başarı yakalamış Hande Subaşı kimdir kaç yaşında boyu kaç?

Hande Subaşı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Hande Subaşı Ankaralı mankenlerden biridir.Ortaokul ile liseyi Ankarada bulunan Özel Tevfik Fikret lisesini okuyarak bitirmiştir.Lise’den sonra kazandığı Üniversite İstanbul Üniversitesi’nin Fransızca Tercümanlık bölümüdür.Bu bölümü okuyup Üniversiteyi bitirdikten sonra Güzellik yarışmasına katılmıştır.2005 tarihinde katıldığı yarışmanın sonucu ile beraber büyük mutluluk yaşamış ve yarışmayı kazanan kişi olmuştur.Boyu uzundur ve 1.80 cm’dir.

Hande Subaşı kaç yaşında? ünlü manken 1984’lüdür.Türkiye’de güzellik yarışmasındaki birinciliğinin ardından Miss World güzellik yarışmasına katıldı.Türkiye’yi buradada iyi bir biçimde temsil etti.

2006 tarihinde Adak dizisi ve aynı sene içersindeki Kuşdili dizisi oynamış olduğu ilk diziler oldu.Bu dizilerden sonra Atv ekranlarındaki Elveda Rumeli ismindeki dizide rol aldı.

Vizyona girdiği zaman çok izlenmiş filmler arasında bulunmuş Anadolu Kartalları filminde oynadı.Müzisyen Burcu’yu canlandıran güzel Manken bu sayede filmde oynamış oldu.

2012 tarihinde Düşman Kardeşler isimli yapımda Selin’i canlandırmış ardındanda Merhamet dizisinde konuk oyuncu olmuştur.Diriliş Ertuğrul dizisinde Aykız’ı oynamıştır.Diziden ise ayrılmasının nedeni ise dizide kendisinin rolü kalmadığından dolayıdır.

Evli olan Manken Can Tursan ile 2012 tarihinde evlenmiştir.

hande-subasi-biyografi

Hande Subaşı Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2006 – Adak
2006 – Kuşdili
2007 – Elveda Rumeli
2010 – Elde var Hayat
2010 – Gelecekten Bir Gün(Film)
2010 – Karanlık Hesaplaşma(Film)
2011 – Anadolu Kartalları
2012 – Düşman Kardeşler
2014 – Diriliş:Ertuğrul
2015 – Propaganda 2
2017 – Ask Uykusu
2017 – Bahtıyar Olmez

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.