Hannah Ann Sluss Kimdir, Biyografi, Yaşı

Hannah Ann Sluss Biyografisi: Hannah Ann Sluss çok popüler bir Amerikan Model, Güzellik Yarışması Yarışmacısı ve TV Kişilik. Modellik yapmaya başladığında sadece 16 yaşındaydı.

Wilhemina Modelleri ve The Block Agency’yi sunan bir modeldir. Hannah, modelleme becerileriyle tanınır. Amerika Birleşik Devletleri, Tennessee, Knoxville’de doğdu.

İlk olarak ‘The Bachelor’ sezon 24 adlı realite şovunda göründü.

Doğum tarihi

25 Nisan 1996

Kariyer

 

  • Hannah profesyonel bir model ve henüz 16 yaşında başladı.

 

  • İlk olarak 2014 yılında güzellik yarışmasında yarıştığı zaman dikkat çekti.

 

  • Hannah, Miss Tennessee Teen yarışmasında yarıştı ve ilk sırayı aldı.

 

  • O da Miss North Knoxville olarak taç giydi.

 

  • 2018’de Miss Tennessee USA yarışması için yarıştı ve finali First Runner-Up olarak bitirdi.

 

  • 2016 yılında JNV Magazine’in kapağında görüldü.

 

  • 2020 yılında televizyon dizisi ‘The Bachelor’ 24. sezon ile oyunculuk çıkışını yaptı. Aynı zamanda şovun galibi oldu. ‘After the Final Rose’un özel canlı bölümünde sona eren ilişkilerini açıkladılar.

 

  • İlişkinin sona ermesinin canlı yayını, yeteneği ve durumu iyi idare etme anlayışı nedeniyle giderek daha fazla hayranını kazandı.

 

  • Tanınmış bir modellik ajansı, Wilhelmina Models ve The Block Agency, onu model olarak imzaladı.

 

  • Instagram tutacağı tamamen dolu ve modelleme çalışmalarını kapsamlı bir şekilde sergiliyor. Chris Lane’in “I Don’t Know About You” şarkısındaki gibi Müzik Videolu Büyük Marka Kampanyalarının çoğu da dahil olmak üzere kariyerinin önemli noktaları burada. Şarkı 2018 yılında geldi.

Hannah Ann Sluss Hakkında Bilgiler

Hannah Knoxville, Tennessee, ABD’de doğdu. Nisan 1996. Doğu Tennessee’de Smoky Dağları’na yakın bir yerde doğdu ve büyüdü.

Hannah ebeveynleri henüz bilinmiyor. Ailesi sadece bir kez kendilerini ‘Bachelor’ programında ebeveynleri olarak göstermişti.

Ailesi şüphesiz onun rol modelleri ve ev sahipleri çünkü hala evlerinde onlarla birlikte yaşıyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.