Hasan Biltekin kimdir, Hasan Biltekin nereli, Hasan Biltekin'in hayatı, biyografisi, Hasan Biltekin kaç yaşında, Hasan Biltekin boyu, kilosu kaç?

Hasan Biltekin Kimdir? Hasan Biltekin Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef yarışmacısı Hasan Biltekin kimdir, Hasan Biltekin nereli, Hasan Biltekin’in hayatı, biyografisi, Hasan Biltekin kaç yaşında, Hasan Biltekin boyu, kilosu kaç? İşte Hasan Biltekin hakkında detaylar.

Hasan Biltekin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Hasan Biltekin 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Nevşehirli’dir. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. Daha önce Nevşehir Belediyespor’un aşçılığını yapmıştır.

Masterchef 2021’de başarılı performansı olan Hasan Biltekin, finalde Eren Kaşıkçı ile karşılaşmış ve 2021 sezonunu ikincilikle tamamlamıştır. Hasan Biltekin, memleketi Nevşehir’de kendi dükkanını açtı. “Hasan Şef Burger & Patisserie” ismini verdiği restoranda hamburger ve tatlı satışı yapmaya başladı.

Hasan Biltekin Boyu, Kilosu Kaç?

Hasan Biltekin 1.84 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Hasan Biltekin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir