Hasan Can Kaya kimdir, Hasan Can Kaya nereli, Hasan Can Kaya'nın sevgilisi

Hasan Can Kaya Kimdir?

Youtube üzerinde Konuşanlar programı ile kısa sürede popüler olan Hasan Can Kaya hakkında merak edilenleri ve Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul Güngören’de doğmuştur. Hasan Can Kaya aslen Malatyalı ve senarist ve stand-up gösterileri yapmaktadır. Hasan Can Kaya yay burcudur. Senaristlik yaptığı 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizinde, senarist grubundaki arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta stand-up gösterileri yapmaya başladı. Geçtiğimiz dönemlerde BKM‘de görev aldı. Hasan Can Kaya Konuşanlar Talk Show ve Stand Up Party projelerini yaptı. Hasan Can Kaya O Ses Türkiye 2021 yılbaşı konuğu olmuştur.

Hasan Can Kaya’nın Sevgilisi

BKM projelerinde ve Konuşanlar programında yönetmenlik ve oyunculuk yapan Sultan San ile birliktedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Talk Showu

Konuşanlar ismi herkesin öğrenci hayatından bildiği yaramaz çocukların tahtaya yazılmasından gelmektedir. Programın konsepti bu isme uygun ilerlemektedir. 2020 yılının Ocak ayında çekimlerine başladı. 12 Mayıs 2020 tarihinde Youtube üzerinde sıfır abone ile yayınlanmaya başladı ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu. Üç ay içinde 10 milyon izlenmeyi aştı. Kaan Sekban, Özge Borak, Onur Buldu, Aylin Kontente, Anıl Piyancı, Selen Öztürk, Selin Şekerci, Eda Ece, İlyas Yalçıntaş ve Derya Uluğ gibi ünlü isimlerle ile bölümler çekti. Hasan Can Kaya Konuşanlar programını 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle Acun Ilıcalı‘nın popüler isimleri bir araya getirdiği yeni dijital platformu Exxen‘e taşımıştır.

Hasan Can Kaya Konuşanlar talk showu Exxen platforuma geçti
Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya’nın Yeni Projesi

Exxen platformu üzerinde Simpsons tarzında bir çizgi filmi için çalışmaktadır. Bu projenin ismi Ekmek Kapısı olarak açıklandı. Projenin müziklerini Kibariye yapacaktır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.