Hatice Şendil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hatice Şendil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Araştırdığımız kadarı ile sadece dizilerde oyunculuk yapmayı sürdürmüş ve bu yaşına kadar izleyicilerin sevdiği dizilerde oynamış başarılı dizi oyuncusu Hatice Şendil kimdir kaç yaşında boyu kaç?

Hatice Şendil Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Hatice Şendil Anne tarafından İstanbul, baba tarafından ise Akdeniz’in Turizm’i en canlı olan illerinden biri olan Antalyalıdır.İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu çocukluğunu Antalya’da geçirmiştir.Kendisinden hariç 2 tane daha kız kardeşi bulunmaktadır.

Hatice Şendil Kaç yaşında? 2 Ağustos 1983 tarihi tam olarak doğum yılı ve günüdür.Aslan burcuna sahip olan oyuncu Eğitimini İşletme bölümünde okuyarak noktalamıştır.

Boyu 1.75 cm olan dizi oyuncusu 2001 senesinde Miss Turkey adı altındaki yarışmaya katılmış ve yarışmanın neticelenmesinden sonra üçüncü olmuştur.Sonrasında Avrupadaki Güzellik yarışmasına girmiş buradada 4.lüğü kazanmıştır.

2001 tarihinde şarkıcı Çelik tarafından çıkarmış olduğu Albümdeki Töre ismindeki parçaya çektiği klipte oynamıştır.

2008 tarihinde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Ebru Alemdar karakterini oynayarak televizyonlarda uzunca zamandır olan dizide oynamıştır.

2010 tarihinde Karadağlar adındaki dizide oynadı.2012 tarihinde Dila Hanım isimli dizide başrol oyuncusu oldu.

hatice-sendil-biyografi

Son Olarak Kaderimin Yazıldığı gün dizisinde başrol oynayan oyuncu Elif rolü ile bizlerin karşısına çıkmıştır.

Ünlü oyuncu, 2015 tarihinde yapımcı Burak Sağyaşar ile evlenmiştir.Birbirine çok yakışan çiftin Can isminde erkek çocukları vardır.

Hatice Şendil Oynadığı Diziler

2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün(Elif)
2012 – Ustura Kemal
2012 – 2013 – Dila Hanım
2010 – Karadağlar (Gülhayat)
2010 – Geniş Aile
2008 – Yaban Gülü (Laçin)
2008 – Para=Dolar
2007 – İki Yabancı (Zeyno)
2008 – 2009 – Kurtlar Vadisi Pusu
2007 – Fesupanallah (Gülpare)
2005 – Eylül (Aziza)
2001 – Yeni Hayat (Buket)

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Hatice Şendil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Şu an seyrettiğim DİLA HANIM filmindeki rolünü profesyonel bir oyuncu olarak yapamamıştır. Dila Hanım rolünde çok mütereddit bir kişi olmuş ve seyirciye bu tereddütlerini çoğu sahnede hissettirmiştir. Gönül isterdi ki güzelliği kadar oyunu da mükemmel olsun.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın