Hatice Şendil Kimdir Yaşı Biyografisi Boyu

Hatice Şendil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Araştırdığımız kadarı ile sadece dizilerde oyunculuk yapmayı sürdürmüş ve bu yaşına kadar izleyicilerin sevdiği dizilerde oynamış başarılı dizi oyuncusu Hatice Şendil kimdir kaç yaşında boyu kaç?

Hatice Şendil Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Hatice Şendil Anne tarafından İstanbul, baba tarafından ise Akdeniz’in Turizm’i en canlı olan illerinden biri olan Antalyalıdır.İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu çocukluğunu Antalya’da geçirmiştir.Kendisinden hariç 2 tane daha kız kardeşi bulunmaktadır.

Hatice Şendil Kaç yaşında? 2 Ağustos 1983 tarihi tam olarak doğum yılı ve günüdür.Aslan burcuna sahip olan oyuncu Eğitimini İşletme bölümünde okuyarak noktalamıştır.

Boyu 1.75 cm olan dizi oyuncusu 2001 senesinde Miss Turkey adı altındaki yarışmaya katılmış ve yarışmanın neticelenmesinden sonra üçüncü olmuştur.Sonrasında Avrupadaki Güzellik yarışmasına girmiş buradada 4.lüğü kazanmıştır.

2001 tarihinde şarkıcı Çelik tarafından çıkarmış olduğu Albümdeki Töre ismindeki parçaya çektiği klipte oynamıştır.

2008 tarihinde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Ebru Alemdar karakterini oynayarak televizyonlarda uzunca zamandır olan dizide oynamıştır.

2010 tarihinde Karadağlar adındaki dizide oynadı.2012 tarihinde Dila Hanım isimli dizide başrol oyuncusu oldu.

hatice-sendil-biyografi

Son Olarak Kaderimin Yazıldığı gün dizisinde başrol oynayan oyuncu Elif rolü ile bizlerin karşısına çıkmıştır.

Ünlü oyuncu, 2015 tarihinde yapımcı Burak Sağyaşar ile evlenmiştir.Birbirine çok yakışan çiftin Can isminde erkek çocukları vardır.

Hatice Şendil Oynadığı Diziler

2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün(Elif)
2012 – Ustura Kemal
2012 – 2013 – Dila Hanım
2010 – Karadağlar (Gülhayat)
2010 – Geniş Aile
2008 – Yaban Gülü (Laçin)
2008 – Para=Dolar
2007 – İki Yabancı (Zeyno)
2008 – 2009 – Kurtlar Vadisi Pusu
2007 – Fesupanallah (Gülpare)
2005 – Eylül (Aziza)
2001 – Yeni Hayat (Buket)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir Yorum

  1. Arnold Hamadeh

    Şu an seyrettiğim DİLA HANIM filmindeki rolünü profesyonel bir oyuncu olarak yapamamıştır. Dila Hanım rolünde çok mütereddit bir kişi olmuş ve seyirciye bu tereddütlerini çoğu sahnede hissettirmiştir. Gönül isterdi ki güzelliği kadar oyunu da mükemmel olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.