Hayal Köseoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hayal Köseoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

En fazla yükseldiği dizi Aşk-ı Memnu adındaki dizi olmuş fakat o diziden öncede 2 tane önemli dizide rol almış önemli genç isimlerden biri olan Hayal Köseoğlu Kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç ismin hayatı ile ilgili bütün herşey.

Hayal Köseoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Hayal Köseoğlu şu an 26 yaşında yer almakta olan ve 1992 senesinde hayata gözlerini açan bir oyuncu bayandır.Oyunculuk mesleğinde eğitimin en önemli unsurlardan biri olması sebebinle bu yöndede eğitimler görmüştür.Öncelikle Ekol Drama’ya yazılmış ve burada almış olduğu derslerle beraber oyunculuk konusunda iyi bir adım adım atmıştır.Sonrasında ise Üniversite eğitiminide oyunculuk ile ilgili tercih ederek Aydın Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girmiştir.Boyu 1,70’dir.

Reklam projelerinden Demir Yatırım reklamlarında rol almış olan oyuncu bir kısım dizilerde de oynamıştır.

1998 ve 2001 tarihlerinde yayınlanmış olan Ruhsar adındaki dizi oyuncunun yer almış olduğu ilk projedir.Bu dizi toplam 3 sene sürmüş ve o dönemde gayet sevilen bir dizi olarak tarihe geçmiştir.Bu dizinin sonrasında Mahallenin Muhtarları’nda rol almıştır.En önemli ve bizlerin onu tanımasında büyük bir katkı sağlamış olduğu yapım Aşk-ı Memnu’dur.Bu dizide canlandırmış olduğu karakter Pelin karakteridir.

Oyuncu en son Show Tv’de başlamış olan Arkadaşlar İyidir adındaki dizide yer almıştır.Bu dizi Üniversite’de eğitimini sürdüren 5 gencin yaşantısını ele almaktadır.

hayal-koseoglu-biyografi

Hayal Köseoğlu Oynadığı Diziler

Arkadaşlar İyidir
Yeni Hayat
Muhteşem Yüzyıl
Aşk-ı Memnu
Mahallenin Muhtarları
Ruhsar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın