Hayal Köseoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Hayal Köseoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

En fazla yükseldiği dizi Aşk-ı Memnu adındaki dizi olmuş fakat o diziden öncede 2 tane önemli dizide rol almış önemli genç isimlerden biri olan Hayal Köseoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç ismin hayatı ile ilgili bütün herşey.

Hayal Köseoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Hayal Köseoğlu, 1992 senesinde hayata gözlerini açan bir oyuncu bayandır.Oyunculuk mesleğinde eğitimin en önemli unsurlardan biri olması sebebiyle bu yönde eğitimler görmüştür.Öncelikle Ekol Drama’ya yazılmış ve burada almış olduğu derslerle beraber oyunculuk konusunda iyi bir adım adım atmıştır.Sonrasında ise Üniversite eğitiminide oyunculuk ile ilgili tercih ederek Aydın Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girmiştir.Boyu 1.70 cm, kilosu ise 67’dir.

Reklam projelerinden Demir Yatırım reklamlarında rol almış olan oyuncu bir kısım dizilerde de oynamıştır.

1998 ve 2001 tarihlerinde yayınlanmış olan Ruhsar adındaki dizi oyuncunun yer almış olduğu ilk projedir.Bu dizi toplam 3 sene sürmüş ve o dönemde gayet sevilen bir dizi olarak tarihe geçmiştir.Bu dizinin sonrasında Mahallenin Muhtarları’nda rol almıştır.En önemli ve bizlerin onu tanımasında büyük bir katkı sağlamış olduğu yapım Aşk-ı Memnu’dur.Bu dizide canlandırmış olduğu karakter Pelin karakteridir.

Oyuncu en son olarak Ufak Tefek Cinayetler adındaki dizi ile Özgür Dünya isimli sinema filminde yer almıştır.

hayal-koseoglu-biyografi

Hayal Köseoğlu Oynadığı Diziler

– Özgür Dünya (Sinema)
– Istanbul’lu Gelın
– Ufak Tefek Cınayetler
– Arkadaşlar İyidir
– Yeni Hayat
– Muhteşem Yüzyıl (Nilüfer)
– Aşk-ı Memnu
– Mahallenin Muhtarları
– Ruhsar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.