Hazal Babalık Kimdir?

Hazal Babalık Kimdir?

Önce evlilik programı ile ekranlara çıkmış ardından da, müzik yeteneği ile birlikte çok sayıda Karadeniz Müziği seslendirmiş güzel isim Hazal Babalık ile ilgili detaylı özgeçmişi yazımızda bulabilirsiniz.

Hazal Babalık Kimdir? Aslen Nereli Boyu Kaç?

1996 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Hazal Babalık, 1.63 metre boyunda, 56 kilo ve aslen Rizeli olan bir isimdir.Rize aşığı olan güzel isim, ileri derecede lazca bilmekte ve bu nedenle Lazca şarkılar seslendirmektedir.

Marmara Üniversitesi’ni bitirmiş olan başarılı isim, ilk olarak “Kısmetse Olur” isimli yarışmaya katılmış ve bu yarışmada dikkat çekmiştir.kimdirkim com Yarışmanın ardından bir dönem oyunculukta yapan isim son yıllarda ise sadece müzik ile ilgilenmeye başlamıştır.Rol almış olduğu dizi ise “Adını Sen Koy” dizisidir.

İdeal eş adayının kesinlikle horon bilmesi gerektiğini söylemiş olan ünlü isim, Youtube’de paylaştığı şarkılarla birlikte çok olumlu yorumlar almaktadır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın