Hazal Babalık kimdir? aslen nereli boyu kaç yaşında?

Hazal Babalık Kimdir?

Önce evlilik programı ile ekranlara çıkmış ardından da, müzik yeteneği ile birlikte çok sayıda Karadeniz Müziği seslendirmiş güzel isim Hazal Babalık ile ilgili detaylı özgeçmişi yazımızda bulabilirsiniz.

Hazal Babalık Kimdir? Aslen Nereli Boyu Kaç?

1996 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Hazal Babalık, 1.63 metre boyunda, 56 kilo ve aslen Rizeli olan bir isimdir.Rize aşığı olan güzel isim, ileri derecede lazca bilmekte ve bu nedenle Lazca şarkılar seslendirmektedir.

Marmara Üniversitesi’ni bitirmiş olan başarılı isim, ilk olarak “Kısmetse Olur” isimli yarışmaya katılmış ve bu yarışmada dikkat çekmiştir.kimdirkim com Yarışmanın ardından bir dönem oyunculukta yapan isim son yıllarda ise sadece müzik ile ilgilenmeye başlamıştır.Rol almış olduğu dizi ise “Adını Sen Koy” dizisidir.

İdeal eş adayının kesinlikle horon bilmesi gerektiğini söylemiş olan ünlü isim, Youtube’de paylaştığı şarkılarla birlikte çok olumlu yorumlar almaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir