Hazal Eylül Çelik Kimdir Biyografisi

Hazal Eylül Çelik Kimdir?

Türkiye dışında Orta Doğu’da da geniş bir kitle tarafından sevilen, Ünü Tüm dünyaya yayılmış oyuncu Hazal Eylül Çelik kimdir? güzel ve renkli gözleriyle bir çok kişinin hayran olduğu ünlü oyuncu hakkında her şey sizlerle.

Hazal Eylül Çelik Kimdir Kaç Yaşında? Hayatı

Ünlü isim 02.02.1992 yılında doğmuş Ankaralı bir bayandır.Eğitim hayatının başlangıcından sonuna kadar olan tüm Eğitim dönemlerini Ankara’da tamamlamış olan isim, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.

Hazal Eylül Çelik boyu 1.73 cm, kilosu 56, göz rengi ise mavidir.

Üniversitedeyken iyi bir oyuncu olmak için derslerini sürekli takip eden isim, 2014 tarihinde oyunculuk yapmaya başlamıştır.”Beni Affet” dizisine 4. sezonda katılmış olan oyuncu ilk başlarda büyük bir heyecan yaşamış olsa bile zamanla bu heyecanı atlatmış ve oyunculuğa alışmıştır.Bu dizinin hemen ardından aynı yıl içerisinde “Deniz Yıldızı” dizisinde oynamaya başlamıştır.Bu diziye de 5. sezondan itibaren girmiş olan isim Ela karakterini canlandırmıştır.

visum china
visum china

2016 tarihinde 3. dizi projesi ile ekranlara gelen oyuncu “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde oynamıştır.Dizide canlandırmış olduğu karakter Hazal’dır.

Son olarak Fas’a gitmiş olan oyuncu burada bir takım reklam filmlerinde oynamıştır.Fas’ta bulunan markanın yetkili kişileri İstanbul’a gelip oyuncuya bir çok gül vermişlerdir.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Benı Affet
2015 – Denız Yıldızı
2016 – Ask Laftan Anlamaz

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir