Milli futbolcu Merih Demiral ile adı anılan model Heidi Lushtaku kimdir, nerelidir, Heidi Lushtaku kaç yaşında, Heidi Lushtaku boyu kaç?

Heidi Lushtaku Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir, Boyu Kaç?

İtalya Serie A takımlarından Atalanta’da forma giyen milli futbolcu Merih Demiral’ın eşi ve bebeğiyle paylaştığı fotoğraf, takipçilerine büyük sürpriz oldu! Hayatını sessiz sedasız İsviçreli model Heidi ile birleştiren Merih, 1 aylık baba olduğunu duyurdu. Bu paylaşım ile birlikte Heidi Lushtaku merak konusu oldu. Peki Heidi Lushtaku kimdir, nereli, Heidi Lushtaku kaç yaşında, Heidi Lushtaku boyu kaç? İşte Heidi Lushtaku hakkında detaylar.

Heidi Lushtaku Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Heidi Luhstaku, Arnavut bir şarkıcı, model, güzellik kraliçesi ve Tv ünlüsüdür. Heidi Lushtaku 28 Haziran 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kosova’da doğdu ve İsviçre’de büyüdü. Heidi, Arnavutluk’un Yıldızlarla Dansı’nın (2014-2015) bir parçasıydı. Arnavutluk, İsviçre, Kosova ve Makedonya gibi birçok ülkede ünlüdür.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Heidi Lushtaku Boyu Kaç?

Heidi Lushtaku 1.73 boyundadır.

Heidi Lushtaku Hangi Burç?

Heidi Lushtaku Yengeç burcudur.

Heidi Lushtaku hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir