Heijan Kimdir? Aslen Nereli?

Heijan Kimdir Aslen Nereli?

Bir süredir Müzik piyasasında bulunan ve Youtube’de yayınladığı parçalarla milyonlarca kişinin parçalarını beğendiği bir kişi olan Heijan kimdir? aslen nerelidir? hepinizin merak ettiği soruların işte yanıtları.

Heijan Kimdir? Biyografisi

Heijan olarak bilinen Doğan Tarda, 1994 tarihinde İstanbul’un Bağcılar ilçesinde dünyaya gelmiştir.Aslen Vanlı olan isim, ailesinin 5 çocuğundan dördüncüsüdür.Liseyi Bağcılar’da bulunan Meslek Lisesi’nde bitirmiş ve ardından Açık Öğretime kayıt yaptırmıştır.

2014 tarihinden itibaren Youtube’de videolar paylaşmaya başlamış olan Heijan, paylaşmış olduğu ilk şarkılarda yeterince ilgi görmemesine rağmen paylaşımlarına devam etmiş ve en sonunda şarkıları herkesin dikkatini çekerek Milyonlarca dinlenme oranı elde etmiştir.

Doğan Tarda katılmış olduğu bir programda Heijan’ın nedemek olduğunu soran sunucuya, Hei’nin anlamının normal, Jan’ın ise Zehir olduğunu söylemiştir.

visum china
visum china

Bu zamana kadar çeşitli parçalar seslendirmiş olan Heijan, ünlenmesini ise “Yansın Geceler” isimli parçaya borçludur.www.kimdirkim.com Muti ile beraber söylemiş oldukları bu parça çoğu dinleyicinin ezberlediği ve Youtube’de şu yazıyı yazdığımız tarihe göre 200 Milyona yakın dinlenme elde etmiş güzel şarkılardan biri olmuştur.

“Yansın Geceler” isimli parçadan sonra çalışmalarına ara vermeyen [saritext]Heijan[/saritext], Muti ile birlikte yine güzel şarkılar seslendirmeye devam etmiş ve Davay Davay, Abin Dızo Bremın ile Deli Ediyor gibi parçalara klip çekerek Youtube’de yayınlamışlardır.

Heijan yani Doğan Tarda, 2019 tarihinde biraz tarzını değiştirerek “Hayatla Kavgam Var” isimli bir klip çekmiştir.Bu klip ve şarkıda Muti yer almamıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir