Helin Kandemir Kimdir?

Helin Kandemir Kimdir?

Yaşı daha çok genç olmasına rağmen, gelecek için umut vaad eden oyunculardan biri olmayı başaran Helin Kandemir kimdir? çizgisini hiç değiştirmez ise ilerki zamanlarda daha çok yapımda göreceğimiz oyuncunun hayatı.

Helin Kandemir Kimdir? Biyografisi

02.06.2004 doğumlu olan Helin Kandemir, İstanbullu genç bir isimdir.Ortaokul eğitimini sürdürmekte olan oyuncu 2017’de okul birincisi olmuştur.İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşamaktadır.Oyunculuk dışında seslendirme ile de ilgilenmiş isim çeşitli seslendirmelerde bulunmuştur.

Helin Kandemir’in boyu 1.56 cm, kilosu 43 ve burcu ise İkizlerdir.

Layla Şirin Ajansın oyuncularından biri olan isim Yörem markasının çeşitli ürünlerinin reklamlarında rol almıştır.Bunlar Sucuk ve Zeytin’dir.

İlk kez kamera karşısına henüz 9 yaşındayken geçmiş olan isim “Ötesiz İnsanlar” dizisinde oynamıştır.Bu diziyi arka arkaya oynamış olduğu Bitmeyen Hikaye, Kollama ve İsimsizler dizisi izlemiştir.

2018’de The Protector dizisinde oynayan oyuncu, ardından ise “Kız Kardeşler” filminin oyuncu ekibinden biri olmuştur.

Okul ile oyunculuğu birlikte sürdüren isim ikisinde de gayet başarılı işler yaparak ilerlemektedir.

Oynadığı Diziler ve Sinemalar

– Ötesiz Insanlar
– Bıtmeyen Hikaye
– İsımsızler (9 Bölüm)
– The Protector
– Koruyucu
– Bır Litre Gozyası
– Kız Kardeşler ( Sinema)

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın