Hikmet Tuğsuz kimdir, nerelidir, Hikmet Tuğsuz kaç yaşında, Hikmet Tuğsuz boyu, kilosu kaç, Hikmet Tuğsuz hayatı ve biyografisi

Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Survivor 2022 All Star yarışmacılarından Hikmet Tuğsuz hakkında detaylar. Hikmet Tuğsuz kimdir, nerelidir, Hikmet Tuğsuz kaç yaşında, Hikmet Tuğsuz boyu, kilosu kaç, Hikmet Tuğsuz hayatı ve biyografisi.

Hikmet Tuğsuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hikmet Tuğsuz’un doğum yeri Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasıdır. Hikmet Tuğsuz üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamladı. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler Hikmet Tuğsuz’u atletizme yönlendirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Birçok yarışmada başarılar kazanan Hikmet Tuğsuz, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi sporculara antrenörlük yaptı.

Hikmet Tuğsuz Evli mi?

Hikmet Tuğsuz bekardır.

Hikmet Tuğsuz Boyu Kaç?

Hikmet Tuğsuz 1.88 boyundadır.

Hikmet Tuğsuz Kaç Kilo?

Hikmet Tuğsuz 73 kilodur.

Hikmet Tuğsuz Survivor:

2019 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Adadaki bir oyun sırasında çok talihsiz bir sakatlık geçirmiş ve dizlerinde tüm bağları koparmıştı. Yarışmaya devam edemeyip diskalifiye olmak durumunda kalan Survivor Hikmet, sonrasında bir gün sürecek bir ameliyata girmiş ve uzun süre tedavi görmüştü. Tekrardan 2022 yılında düzenlenen Survivor All Star yarışmasına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir