Hilal Altınbilek Kimdir Boyu Hayatı

Hilal Altınbilek Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2011’de Derin Sular adındaki dizide yer alarak oyunculuk mesleğine başlayan, ardından kariyerini oynamış olduğu dizi ve sinemalarla sürdüren oyuncu Hilal Altınbilek kimdir kaç yaşında boyu kaç? tüm bu soruların cevabını makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Hilal Altınbilek Kimdir? Biyografisi

Hilal Altınbilek, 21.01.1991 yılında İzmir ilimizde hayata gelmiş olan bir oyuncudur.Çocukluk ve gençlik zamanlarının bir kısmını İzmir’de geçirmiş olan isim ardından ise oyunculuk eğitimi almak amacıyla İstanbul’a gitmiş ve burada Müjdat Gezen Sanat Merkezi Studio’ya yazılmıştır.

Boyu, kilosu nedir? Hilal Altınbilek’in boyu 1.67 cm, kilosu ise 49’dur.

İlkokul yıllarından başlayarak tiyatro ile ilgilenmeye başlamış oyuncu 2009-2010 tarihlerinde almış olduğu özel eğitimlerle beraber oyunculuk yapmaya başladı.

Konumuzun ilk satırında belirttiğimiz gibi 2011 tarihinde oyunculuğa başlamış olan isim, bu tarihte Derin Sular dizisinde ekranda olmuştur.Bu dizi sonrası 2013’de Karagül dizisinde rol alan oyuncu 4 sezon süresince bu dizide oynamıştır.Özlem karakteri ile izleyiciyle buluşan isim yer aldığı diziler içerisinde en fazla zamanını bu dizide geçirmiştir.

Oyuncu son olarak “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin başrol oyuncularından biri olmuştur.

Oynadığı Diziler ve Sinemalar

2011 – Derın Sular
2013 – Karagul
2016 – Hayatimin Aşkı
2018 – Çocuklar Sana Emanet (Sinema)
2018 – Bir Zamanlar Çukurova

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.