Hilal Cebeci Kimdir?

Hilal Cebeci Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Türk Pop Sanatçılarından biri olan Hilal Cebeci kimdir kaç yaşında nereli?

Hilal Cebeci Kimdir

Hilal Cebeci 4 Temmuz 1976 tarihinde doğmuştur.Doğum yeri İstanbul’dur.Sesinin güzelliği küçük yaşlarda keşfedilmiştir.1993 tarihinde önemli isimlerle beraber çalışma şansı buldu.Bunların başında Sinan Erkoç ve Erdal Erkoş gelmektedir.Fasıl konusundada son derece başarılıydı ve kendisinin kurmuş olduğu fasıl grubu önemli Otellerde ve resturantlarda fasıl yapmıştır.1994 tarihinde Mithat Paşa Kız meslek lisesini bitirdi.1997 tarihine kadar birçok kulüpte sahne almıştır.

İlk albümününün sevenlerinle buluşması 1999 tarihinde gerçekleşti.İlk albümünün ismi Köylü Güzelidir.Bu albümü ile beraber Kral Tv Müzik ödüllerinden ödül almaya hak kazandı.1999 ile 2000 tarihleri arasında albümünün iyi olmasınında etkisinle birçok Şehir’de halk konserleri vermiştir.

2000 tarihinde Televizyon dünyasına sunuculuk ile giriş yaptı.Bir yandan Albümler hazırlıyor diğer yandan sunuculuk yapmıştır.Atv ekranlarında Alo Yarışma isimli programda sunuculuk görevini üstlendi.2001 tarihinde Şarkıcı isimli filmde rol aldı.

Bu tarihlerde yine ikinci albümünü sevenlere sundu.En Güzel Ben Severim isimli albüm raflardaki yerini aldı.Fakat ilk çıkardığı albüm kadar tutulmadı.2 Yıl geçtikten sonra Yükselme Zamanı isimli albümü sundu ve ilk albüm kadar onun sevilmesine neden oldu.Hilal Cebeci 2011 tarihinden sonra Twitter’de paylaştığı fotolarla Panpiş akımını başlatan bir isimdir.Twitterde çok fazla takipçi sayısına ulaşmıştır.

Hilal Cebeci Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.