Hilmi Cem İntepe Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Hilmi Cem İntepe Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ünlüler dünyasına girmek zordur fakat bazı zaman yapılan Televizyon yarışmaları kişilerin kendini gösterebilmesi için en basit yoldur.Önce Yetenek Sizsiniz ardından ise Survivor yarışmalarına katılmış sonrasında oyunculuk yapmaya başlamış ünlü kişi Hilmi Cem İntepe kimdir kaç yaşında boyu kaç? genel biyografisi.

Hilmi Cem İntepe Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hilmi Cem İntepe, 1992 senesinde dünyaya gelmiş bir oyuncudur.Muğlalı olan oyuncunun babası ile annesi Öğretmenlik yapmaktadır.Bir tane ablası bulunmaktadır.Liseyi Bodrum’da tamamlamasının ardından yine Muğla’da Besyo’yu kazanarak burada eğitim görmeye başladı.Çocukluğundan itibaren her zaman dansla ilgilendi.Boyu ise 1.78’dir.

Okulu tamamladıktan sonra memleketi olan Muğla ilimizde bir spor okulu açmıştır.Halen bu okulda Dans eğitimi vermektedir.En iyi şekilde İngilizce diline ve Rusça diline hakim olan oyuncu Muğla Bodrum’da yaşamaktadır.

2012 senesinde herkesin kendi yeteneğini gösterdiği ve büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiği Yetenek Sizsiniz isimli yarışma programına girmiş ve bu yarışmada Yarı Finale kadar çıkmıştır.Yarışmaya onun haberi olmadan arkadaşları başvurmuş ve onun içinde sürpriz olmuştur.

2013 tarihinde Survivor’da Gönüllüler takımına katılarak yer almış ve Survivor yarışmasının kazananı olmuştur.Survivor bittikten sonra yapımcılardan teklifler gelince dizilerde oynamaya başladı ve Muhteşem Yüzyıl dizisini seçerek bu dizide ilk kez oyunculuk yaptı.Bu dizinin ardından ise Çalıkuşu dizisinde oynamaya başlayan oyuncu ardından ise bir filmde rol aldı.Stajyer Mafya adındaki bu filmin başrol oyuncusu kendisi oldu.

En son olarak Oyuncu Bodrum Lisesi adındaki dizide yer alacağını resmi Twitter hesabından söyledi.

hilmi-cem-intepe-biyografi

Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Çalıkuşu
2014 – Stajyer Mafya(Film)
2014 – Çılgın Dersane 4
2016 – Bodrum Masali
2018 – Göklerdeki Kahraman (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.