Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

Oyunculuktaki başarısı ve güzelliğinle son zamanlarda sıkça İnternette biyografisinin arandığı ünlü isimlerden biri olan Hira Koyuncuoğlu kimdir? herkesin merak etmiş olduğu ünlü ismin özgeçmişini sizler için yazdığımız bu yazıda görebileceksiniz.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Çok genç bir bayan oyuncu olan Hira Koyuncuoğlu 22 yaşında olan ve doğum yeri Yalova olan bir isimdir.Sadece bu zamana kadar 3 kez kamera karşısına geçmiş isim 3 dizide rol almıştır.Kahverengi gözlere sahip olan oyuncu oğlak burcudur.1995’li ismin boyu 1,68 ve kilosu ise 51’dir.

Okul hayatını Kadir Has Üniversitesi’nden mezun olarak bitirmiş olan isim çeşitli oyunculuk üzerine dersler almıştır.İlk olarak 2012 senesinde Emir’in Yolu adındaki dizide rol alan isim bu dizide rol alarak çok sayıda kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.Bu dizi gayet iyi oranda izlenmiş ve ardından ise ikinci projesi olarak O Hayat Benim dizisine dahil olmuştur.Dizinin son sezonunda bu dizide rol alan oyuncu bu dizide Nehir karakteri ile beraber yükseliş kaydetmiştir.Bu dizi özellikle Fox tv’de baya bir zaman zirvede yer almış ama 2017 senesi itibari ile final yaparak dizi yayın hayatını bitirmiştir.

En son olarak ise İstanbullu Gelin adındaki dizide rol alan güzel isim bu dizidede gayet olumlu bir oyunculuk sergileyerek oyunculukta çok önemli adımlar atmanın mutluluğunu yaşamıştır.Bu dizidede çok değerli ve önemli oyuncularla beraber dizide yer almaktadır.Dizi Haziran ayı içerisinde sezon finali yapmış ve Eylül ayınla beraber tekrar ekranlara gelecektir.

Hira Koyuncuoğlu Oynadığı Diziler

2012 – Emir’in Yolu
2017 – O Hayat Benim
2017 – İstanbullu GelinBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın