Hivda Zizan Alp hakkında merak edilen bilgiler

Hivda Zizan Alp Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Sefirin Kızı dizisinin Elvan’ı Hivda Zizan Alp hakkında merak edilenler ve Hivda Zizan Alp kimdir, Hivda Zizan Alp kaç yaşında, Hivda Zizan Alp boy kilosu ne gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hivda Zizan Alp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Hivda Zizan Alp doğum tarihi 9 Kasım 1993’tür. Hivda Zizan Alp doğum yeri İstanbul’dur. Hivda Zizan Alp boy kilosu 1.63 ve 50 kilodur. Hivda Zizan Alp’in burcu akreptir. Hivda ismi kürtçe kökenli olup ay doğdu anlamına gelmektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü ve Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. 2012 yılında Küskün Müzikal Emek Sahnesi‘nde Orkestra Şefi ve Kemancı olarak yer aldı.

Hivda Zizan Alp kimdir, hayatı ve biyografisi

Hivda Zizan Alp Oynadığı Diziler

Hivda Zizan Alp genellikle reklam filmlerinde tanındı. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Kaçak dizisi ile yaptı. 2014 yılında Arife karakteriyle Yeşil Deniz dizisinde yer aldı. Popüler dizilerden Fi’de Ada karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Son olarak Sefirin Kızı dizinde Elvan karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Hivda Zizan Alp reklamlarda yer almaya devam etmektedir. Ayrıca başarılı oyuncu tiyatro ve müzikallerde yer aldı.

Hivda Zizan Alp Sefirin Kızı Elvan kimdir, nereli ve kaç yaşında

Hivda Zizan Alp Filmografi

  • 2019 – Sefirin Kızı (Elvan)
  • 2017 – Fi (Ada)
  • 2015 – Mordkommision İstanbul
  • 2014 – Yeşil Deniz (Arife)
  • 2013 – Kaçak

Hivda Zizan Alp ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.