Hülya Bozkaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hülya Bozkaya Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Flash Tv televizyonunda ekranlara gelmiş olan Ne Çıkarsa Bahtına isimli programın sunuculuğunu yapmış Hülya Bozkaya kimdir? Ünlü isim hakkında kısaca bilgileri öğrenebilirsiniz.

Hülya Bozkaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Sunucu hem de Şarkıcı Hülya Bozkaya, 6 Mayıs 1974 senesinde İstanbul’da doğmuştur.Aslen Muşlu bir isimdir.Bir dönem Flash Tv ekranlarının vazgeçilmez programı olan Ne Çıkarsa Bahtına programınının sunuculuğunu kendisi yapmıştır.

Evlendirme programları içerisinde en fazla izlenen belirli başlı sizlerinde bildiği gibi programlar olmuştur.Bu evlendirme programları arasında en fazla izlenen programlardan biride ünlü ismin sunmuş olduğu Ne Çıkarsa Bahtına isimli programdır.Programın eski sunucusu olan Sinem Yıldız programdan ayrılmış ve onun yerine programı ünlü sanatçı sunmuştur.

visum china
visum china

Ünlü şarkıcı, programda gayet başarılı bir sunum sergilerken aynı zamanda programda çok ilginç şeylerde yaşanmıştır.Adaylar arasında bir takım tartışmalar olabildiği gibi sürpriz evliliklerde olmuştur.

Uzun zamandır albüm çıkarmayan başarılı sanatçı özellikle Arabesk ve Pop alanında çok başarılı şarkıları dile getirmiştir.Şarkıcı’nın en beğenilen şarkısı içinde bir Türkü mevcut.Bul Getir isimli Türkü’de içten bir söyleminle çok takdir edilmiştir.

Evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla beraber ünlü isim televizyonlarda pek yer almamaya başlamıştır.Ünlü kişinin hayranlarıda bu konuda bizlere çok soru sormaktadır bakalım yeni formatlarla yeni programlarla ünlü sunucu ekranlarda bulunacak mı?

Sanatçının Çıkardığı Albümler

Bambaşka
Hay Ben Bu Gurbetin
Ölüm Sana Yakışmıyor
Öldün Artık Benim için

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

10 Yorum Bırak

 1. Hülya hanım programınızı izliyorum hem de doğal halınızı seviyorum.size başarılar dılıyorum

 2. Gayet Başarılısın hep başarılı olursun İnşallah.

 3. Mehmet Buzludag

  Bastan soyleyeyim senikutluyorum Kendini yetistirmis karizmatik birisiniz gerek sunuculuk gerekse sanatçılık anlamında

 4. Sevgili Hülya,
  Programını severek izliyorum, hem başarılı hem de doğal halini seviyorum.
  Ancak beni üzen bir konuyu dile getirmek istiyorum;
  Bazı es arayan konuklar in aradığı kişilerde Abdest li namazlı olsun demeleri yakışık almıyor.
  Sanki Diger insanlar inançsız midir?
  Bu ince Konuları iki ikiye konuşsalar bence hada hoş olur. Bu benim fikrim.
  Allah yüzünü hep güldürsün Hülya. Enerjin ve neşen daim olsun.
  Almaya dan sevgiler. Nur

 5. Çok doğalsınız, ekran başından ayrılamıyor insan sizi görünce… Pozitif elektriğiniz bizlere de yansıyor. Başka projelerde de yer almanızı sabırsızlıkla bekliyoruz

 6. Hülya bozkaya’yı ve flaş tv yi kutluyorum tamamen kurgusuz gerçek bir program sunuyorsunuz, çok eski, neredeyse en az 50 kere seyrettiğimiz filim’lerin dışında tüm proğramınızı seviyor ve ilgiyle izliyorum, alışıla gelmiş sanatçıların dışında yeni ses yeni yüz’lere,de programda ve südütyonuzda yer vererek gariban dostu olduğunuz içinse ayrıca çok teşekkür ederim. Garip galip

 7. Bazen geceleri sirf TV izlemek olsun diye programı izliyorum biraz değişik simalari agirlayin hep ayni yüzler nerdeyse flash in kadrolu oyunculari olmuşlar koltuklardan ilk 3sira dolu arkalar bos insanları oraya cikartmadan önce karsiniza alipalip ikicift laft ediyor musunuz bilmiyorum iki lafi bir araya getiremeyen insanların kollarından tutulup programa cikartiyorsunuz biraz daha flash a uygun kaliteli bir program istiyoruz

 8. Hülya Bozkaya gerek sesi gerekse kişiliği, duyarlılığı ile beğendiğim bir insan. İşini bence çok güzel yapıyor. Hele sabahları yaptığı dualar hayli profesyonel. Yaşı 40 mış ama 28 30 gibi gösteriyor.
  Devam…

 9. HÜLYA HANIMIN GAYET BAŞARILI BİR SUNUM YAPTIĞINI İFADE EDİYORSUNUZ. YAPTIĞI VE YAPMAKTA OLDUĞU GAFLARI NEDEN GÖRMEZDEN GELİYORSUNUZ

 10. hamza karakoca..

  slm ben ankaradan hamza karakoca sızı yakından gorebılmek ıcın nacızane bı teklıf beklıyorum sızı daha yakından gormek ve tanımak adına sızı hergun ızlıyorum gunduz kacırdıgımda gece mutlaka ızlıyorum sızın ozel mısafırınız olarak gelmekten de şeref duyarım saygılarımla hamza karakoca..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.