Hülya Şen kimdir, nereli, Hülya Şen hayatı, biyografisi, Hülya Şen kaç yaşında?

Hülya Şen Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Çöp Adam dizisinde Nesrin karakterini oynayan Hülya Şen kimdir, nereli, Hülya Şen hayatı, biyografisi, Hülya Şen kaç yaşında? İşte Hülya Şen hakkında detaylar.

Hülya Şen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hülya Şen 29 Şubat 1968 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  Üniversite 2. sınıfta iken özel alınan bir izinle Tekin Akmansoy’un filminde kızını canlandırdı. 2015 yılında Ahmet Çevik Tiyatrosunda çalıştı. Başarıyla oynadığı tiyatro ve sinema filmleri ile ilgili birçok ödül almıştır.

Hülya Şen Evli mi?

Oyuncu Cengiz Küçükayvaz ile evlenmiştir daha sonra boşanmışlardır. Bu evlilikten 1994 yılında Ofelya Küçükayvaz adında kızları dünyaya gelmiştir.

Hülya Şen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir