Hüseyin Öztel kimdir, nerelidir. Hüseyin Öztel kaç yaşında, Hüseyin Öztel evli mi, Hüseyin Öztel'in mesleği nedir?

Hüseyin Öztel Kimdir?

Habertürk kanalında hava durumu programı ile ekranlara gelen Hüseyin Öztel kimdir, nerelidir. Hüseyin Öztel kaç yaşında, Hüseyin Öztel evli mi, Hüseyin Öztel’in mesleği nedir?

Hüseyin Öztel Neden Gümden Oldu?

Habertürk kanalında sunucu Hülya Hökenek güncel hava durumunu aktarması için meteroloji mühendisi Hüseyin Öztel’e bağlandı. İkili arasında yaşanan diyalog sosyal medyada gündem oldu.

İkili kar yağışını yorumlarken Hökenek, Öztel’in “Çok güzel yağıyor şu an” sözlerine “Sen de çok güzel görünüyorsun” diye karşılık verdi. Hüseyin Öztel ise “Sen daha güzel görünüyorsun, kar gibi.” diyerek yanıt verdi.

Hüseyin Öztel Kimdir?

Hüseyin Öztel üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Hüseyin Öztel 2010 yılında Skyturk kanalında çalışmaya başlamış, 3 yıl boyunca bu kanalda sunuculuk ve spikerlik yapmıştır.

visum china
visum china

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2013 yılında Habertürk kanalına geçmiştir. Habertürk kanalında meteoroloji mühendisi, sunucu ve spiker olarak görev alıyor. Hüseyin Öztel, hafta için ve hafta sonu her gün olmak üzere gün boyunca Habertürk’te Hava Durumu programıyla ekranlara gelmektedir.

Hüseyin Öztel Evli mi?

Hüseyin Öztel kiminle evli? Zeynep Mengi ile 2013 yılında evlenmiştir. Kuzey adında bir oğlu vardır.

Hüseyin Öztel Instagram Hesabı

instagram.com/huseyinoztel

Hüseyin Öztel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir