Hüseyin Sevimli kimdir, nerelidir, Hüseyin Sevimli kaç yaşında, kaç doğumlu?

Hüseyin Sevimli Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gönül Dağı dizisinde Çaycı Rıfat rolünü oynayan Hüseyin Sevimli hakkında detaylar çok merak edilmektedir. Peki Çaycı Rıfat’ı oynayan Hüseyin Sevimli kimdir, nerelidir, Hüseyin Sevimli kaç yaşında, kaç doğumlu? İşte Hüseyin Sevimli hakkında detaylar.

Hüseyin Sevimli Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hüseyin Sevimli 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde okumuştur. İlk oyunculuk deneyimini Ferahfeza’da Kısmet karakteriyle yaşamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Hüseyin Sevimli kimdir, nerelidir, Hüseyin Sevimli kaç yaşında, kaç doğumlu?

Ateş Yüzlü, Ölümüne, Annemin Cinayet Listesi, Üç Kız Kardeş, Ellerimin Arasındaki Hayat, Ölüm Yakalar, Bayrak ve Kral Lear gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır. Kral Lear oyununda Haluk Bilginer’le birlikte rol almıştır. Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Suat Bağcı karakterini oynamıştır. Gönül Dağı dizisinde Çaycı Rıfat karakterini oynamıştır.

Hüseyin Sevimli hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.