İbrahim Kendirci Kimdir Hayatı

İbrahim Kendirci Kimdir?

Bir dönemin en popüler dizilerinden olan Kavak Yelleri dizisini eminim çoğunuz hatırlıyordur.İşte bu dizi ile birlikte meşhur olmuş ve oyunculuk kariyerine o yıllardan itibaren aralıksız devam eden oyuncu İbrahim Kendirci kimdir?, kaç yaşında, aslen nereli ve boyu kaç? işte hazırladığımız özgeçmişi.

İbrahim Kendirci Kimdir? Hayatı

09.09.1986 yılında Güneydoğu bölgemizin en gelişmiş illerinden biri olan Gaziantep’te doğan İbrahim Kendirci, 1.78 metre boyunda, 73 kilo ve Başak burcuna sahip bir oyuncudur.Aslen de Gaziantepli olan oyuncu, 6 aylık iken ailesinin Antalya’ya göç etmesiyle birlikte çocukluğunun ve gençliğinin bir dönemini Antalya’da geçirmiştir.

Liseyi tamamlamasının ardından İstanbul’a giden oyuncu, burada İstanbul Üniversitesi’nin Devlet Konservatuarı sınavına katıldı ve sınava katılan 550 kişi içerisinden ilk 10’a girmeyi başararak Konservatuar okumaya hak kazandı.Konservatuar zamanlarından itibaren oyunculuk yapmaya başlayan isim ilk olarak 2006 yılında “Pars” isimli filmde rol almıştır.

2007 yılında o dönemin en iyi gençlik dizisi olan “Kavak Yelleri” dizisiyle birlikte müthiş bir hayran kitlesine ulaşan [saritext]İbrahim Kendirci[/saritext], bu dizide Deniz karakteri ile birlikte toplam 4 sezon oynadı.O yıllarda özellikle gençlerin en fazla konuştuğu dizilerden biri olan bu dizi halen o dönemin tartışmasız en iyi gençlik dizisi olarak gösterilmektedir.

2012 yılında “İki Yaka Bir İsmail” dizisi “Kavak Yelleri” dizisinin ardından rol aldığı ilk dizidir.Aynı yıl “Yol Ayrımı” adında ki dizide de oynayan oyuncu 2013 yılında ise “Arkadaşlar Arasında” isimli filmde yer almıştır.

2018 yılındaki “Darısı Başımıza” ve “Payitaht Abdülhamit” dizileri oyuncunun bulunduğu bir diğer projelerdir.

İbrahim Kendirci Rol Aldığı Dizi ve Sinemalar

2006 – Pars (Sinema)
2007 – Kavak Yelleri
2012 – İki Yaka Bir İsmail
2012 – Yol Ayrımı (Kimdirkim.com)
2013 – Arkadaslar Arasında (Sinema)
2013 – Sevdaluk
2014 – Hayat Agaci
2016 – Rengarenk
2017 – Kervan 1915 (Sinema)
2018 – Payitaht Abdülhamit (Yusuf)
2018 – Darısı Basımıza
2019 – Nöbet

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir