İbrahim Toraman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İbrahim Toraman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yakışıklı futbolculardan biri olan İbrahim Toraman Kimdir? nereli kaç yaşında?

İbrahim Toraman Kimdir? Özgeçmişi

İbrahim Toraman 20 Kasım 1981 tarihinde Sivas’da dünyaya gelen biridir.Kendisi futbol yaşamına Sivas DSİ spor ile beraber başlamıştır.6-7 yıl kadar amatör olarak top oynadı.Buradaki futbolu çok iyidi ve takımınında başarılı sonuçlar alması neticesinde amatör takımlar arasında Türkiye ikincisi olmuştur.

Birçok takımda forma giyme şansı bulmuş futbolcu, Özellikle Gençlerbirliği ve Ankaragücü takımlarının dikkatini çeksede kendisi Gaziantepspor ile anlaştı ve Gaziantepspor’un birçok alt yapısında forma giydi.Burada tam 7 yıl kaldı.Oynadığı futbol ile 4 büyük takımında ilgisini çekti ve 2004 2005 tarihinde Beşiktaş takımına transfer oldu.3 yıllık anlaşma sağlandı.

Beşiktaşa gelmesinle beraber başarı grafiğini hiç azaltmadı iyi maçlar çıkardı.Hatta ikinci kaptanlık görevini bile aldı.2008 2009 sezonu başlamadan önce hazırlık kampı sırasında Takım arkadaşı İbrahim Üzülmez ile kavga etmiştir ve Beşiktaş yönetimi tarafından iki futbolcuda süresiz kadro dışı bırakıldı.O zamanlar genel Menejerlik yapan Sinan Engin ise iki futbolcununda satılık olduğunu teklifler gelmesi halinde değerlendireceklerini belirtmişti.Hatta o zamanlar Beşiktaş resmi sitesindende bu durum doğrulanmıştır.

Ardından futbolcuların ikiside Beşiktaş Camiasından özür dilemiş ve ikiside affedilmiştir.Affedilmelerine rağmen kaptanlıkları tekrar verilmedi.

Özellikle yakışıklı bir futbolcu olması ve futbolundaki başarı nedeniyle kızlar tarafından beğenilen bir isimdir.

İbrahim Toraman Boyu Kaç? boyu 1.79’dur.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın