İdris Naim Şahin Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

İdris Naim Şahin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Siyasetin önemli kişilerinden biri olan İdris Naim Şahin Kimdir?

İdris Naim Şahin Kimdir?

İdris Naim Şahin 1956 tarihinde Ordu’nun şirin ilçesi Ünye’de doğmuştur.İlk ile Orta okulu bu ilçede tamamlamış ardındanda İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesine gitmiştir.Bu Üniversiteyide 1976 tarihinde bitirdi.Birçok yerde kaymakamlık görevinde bulundu.Bunlardan başlıcaları Türkeli, Araklı, Devrekani, Eleşkirt, Cizre gibi ilçelerdir.

1989 tarihinde İçişleri Bakanlığı Baş Müfettişliği görevi yapmış 1994 tarihinde ise Eski Dostu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmak istedi ve o nedenle görevini bıraktı.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcılığı yapmıştır.1999 tarihinde İstanbul Büyükşehir başkanlık danışmanı ve Adapazarı Belediye Genel Koordinatörlüğü görevlerini başarıyla yaptı.Bu görevleri yaptığı sırada Memleketi olan Ordu ile Türkistan derneklerinde önemli görevler almıştır.

visum china
visum china

Ak Partinin kurucularından biri olan Ünlü Siyasetçi Recep Tayyip Erdoğan ile beraber partide görev almışlardır.Ardından Ak parti İstanbul Milletvekili oldu ve MKYK üyeliğinide başarıyla yaptı.

24. Dönem 2011 Türkiye Genel seçimlerinde Ordu Milletvekili olarak seçilmiştir.Ardından 61.Hükümetin İçişleri bakanı görevine getirilmiştir.24 Ocak 2013 Tarihinde İdris Naim Şahin görevi sona erdi ve onun yerine Ak Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler bu göreve seçildi.

Siyasetçi Çözüm sürecinle ilgilide bir takım yanlışların olduğunu çözüm sürecinin çözülme sürecine dönüştüğünü belirtmiştir.

İdris Naim Şahin evlidir ve 6 Çocuk babasıdır.Ayrıca çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.