İki Dünya Arasında Necip Kimdir Hakan Akgün Kaç Yaşında?

İki Dünya Arasında Necip Kimdir Hakan Akgün Kaç Yaşında?

Stv ekranlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan dizide yaralı aşıklarından biri rolünü oynayan Hacer’in sevgilisi İki Dünya Arasında Necip Kimdir Hakan Akgün kaç yaşındadır?

Hakan Akgün Kimdir?

Hakan Akgün Kimdir? kaç yaşında? Ünlü Oyuncu 1976 tarihinde doğmuştur.Hem oyuncu hemde Müzisyen olarak yaşamına devam etmektedir.Diziye sonradan dahil olmuş ve Selim’in cezaevinden arkadaşı olarak öncelikle rol almış daha sonra Cezaevinden çıktıktan sonra Selimlerin bulunduğu mahalleye gelerek hayatına devam etmiştir.Selim’in mahallesinde Hacer’i görmüş ve ona aşık olmuştur.

Hacer’e düşüncelerini söylemekte biraz geciken Necip Hacer’in başkasına evlenmesinle beraber yıkılmıştır.Hacer’e sahte nikah yapıldığını araştırarak öğrenen Necip Hacerinde onu sevdiğini anlayınca Kenan’dan kurtulmaya çalışmaktadırlar.Heyecanla izlenen bölümlerde Kenan Hacer ile Necip’in peşini bırakmıyor ve sürekli onları bulmaya uğraşmaktadır.

Oyuncunun en büyük hobileri arasında Saz çalmak, Yürüyüş yapmak, kitap okumak vardır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

Öfke ( Beko)
Yeşil Kazak
İnce Yürek
İki Dünya Arasında (Necip)
Veledi Zurna
Görev

Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinle beraber Necip ile Hacer evlenebilecek mi? hayranları bu ikilinin dizide evlenmesini çok istiyor.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın