İlayda Ildır Kimdir? Kaç Yaşında Biyografisi

İlayda Ildır Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculukta oldukça genç olan ve bu zamana kadar sadece birkaç dizide rol almayı başarmış en son olarak Söz dizisi gibi iddialı bir yapımın oyuncularından biri olarak karşımıza çıkan genç, güzel isim İlayda Ildır kimdir kaç yaşında boyu kaç? internette merakla aranan bu soruların yanıtları konumuz aracılığıyla sizlerle.

İlayda Ildır Kimdir? Biyografisi

10 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba demiş olan İlayda Ildır, oyunculuk mesleğini çocukluk yıllarından itibaren istemiş ve bu hedefine ulaşmıştır.Almış olduğu çeşitli oyunculuk eğitimleri ile birlikte Yeditepe Üniversitesi’ni bitirmiş olan isim Oyunculuk Bölümü mezunudur.

İlayda Ildır’ın boyu 1.67 cm, kilosu ise 55’dir.Burcu ise Kova’dır.

Oyunculuk yapmaya D-Smart reklamları ile başlamış olan güzel oyuncu D-Smart reklamının ardından, Coca-Cola, Avon ve Yogo reklamlarında yer almıştır.Reklamlarda tanınmaya başlanan isim, ardından ise dizilerde roller almaya başlamış ve ilk olarak “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde oynamıştır.

Ünlü oyuncu ilk dizisinin ardından Star Tv’nin en çok reyting alan ve en çok ilgi çeken dizilerinden biri olan “Söz” dizisi ile yoluna devam etmektedir.kimdirkim-com Dizide Yarbay’ın kızını canlandırmakta olan güzel oyuncu diziye yakışan bir isim olmuştur.Bu dizide canlandırmış olduğu karakter ise “Nazlı” karakteridir.

Abur Cubur yemekten hoşlanmayan oyuncu, beslenmesine çok dikkat etmekte ve sağlıklı bir yaşam sürdürmektedir.Set dışındaki zamanını çoğunlukla doğal yerleri gezerek değerlendiren isim Deniz ve Ormanı çok sevmektedir.

İlayda Ildır Oynadığı Diziler Nelerdir?

2017 – Aşk Laftan Anlamaz (Bilge)
2017 – Söz (Nazlı)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

2 Yorum Bırak

  1. Söz dizisini çok seviyorum İlayda da cok iyi ya hep bu dizi olsun inşallah

  2. Ben seviyorum söz dizisini aynı zamanda İLayda ıldırda cok başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.