İlayda Ildır Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İlayda Ildır Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculukta oldukça genç olan ve bu zamana kadar sadece 2 dizide rol almayı başarmış en son olarak Söz dizisi gibi iddialı bir yapımın oyuncularından biri olarak karşımıza çıkan genç, güzel isim İlayda Ildır kimdir kaç yaşında boyu kaç? cevapları internette merakla aranan bu soruların yanıtları konumuz aracılığıyla sizlerle.

İlayda Ildır Kimdir Biyografisi

Oyuncu İlayda Ildır 2017 senesine göre şuanda 21 yaşında bulunan bir oyuncudur.Tam olarak doğum tarihi 10 Şubat 1996 senesidir.Memleketi İstanbul olan genç oyuncu bu mesleği çocukluk zamanlarından itibaren istemiş ve bugünlere gelmiştir.Boyu 1,67 cm’dir.

Çok sayıda eğitim almış olan genç oyuncu sadece oyunculuk eğitimi değil aynı zamanda diksiyon dersleride almıştır.Halen Yeditepe Üniversitesi’nde okumaya devam eden isim burada Oyunculuk Bölümü içerisinde eğitimini sürdürmektedir.İlk olarak D-Smart’ın ekran yüzü olarak karşımıza çıkmış ve D-Smart’ın reklamlarında yer almıştır.Bu reklamların ardından çok sayıda reklamda oynamayı sürdürmüş genç isim Coca Cola reklamı ile kariyerini sürdürmüştür.En son olarak Avon ve Yogo reklamlarında rol alan oyuncu reklamların ardından dizilerde bulunmaya başlamıştır.

Dizilerde yer almaya Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi ile başlamış olan oyuncu şu sıralada Star Tv’nin en çok reklamı yapılmış ve en çok merak edilmiş olan dizilerinden biri olan Söz dizisinle devam etmektedir.Dizide Yarbay’ın kızını canlandırmakta olan güzel oyuncu diziye yakışan bir isim olmuştur.

İlayda Ildır Oynadığı Diziler Nelerdir?

2017 – Aşk Laftan Anlamaz
2017 – Söz

İlayda Ildır Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın