İlber Uygar Kaboğlu Kimdir?

İlber Uygar Kaboğlu Kimdir?

2016 yılından beri profesyonel anlamda oyunculuk yaparak dizi, sinema ve reklamlarda boy göstermiş başarılı isim İlber Uygar Kaboğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun bilgilerine şimdi göz atalım.

İlber Uygar Kaboğlu Biyografisi

5 Eylül 2003 tarihinde İstanbul’un Üsküdar ilçesinde doğan İlber Uygar Kaboğlu, 1.73 metre boyunda, 58 kilo ve Başak burcudur.Aslen Rizeli olan genç oyuncu, doğma büyüme ise Üsküdarlıdır.2 tane ablası vardır.Babasının ismi Ali, annesinin ismi ise Berrin’dir.

İlk oyunculuğuna 2016 tarihinde Nestle’nin 150.Yıl reklamı ile başlamış olan isim ardından ise İçerde dizisinde oynamıştır.Serap Hatipoğlu ajansın oyuncularından biri olan ismin Instagram hesabı bulunmaktadır.Özellikle doğum tarihi ile ilgili internette yazan 2004 yazısı gerçeği yansıtmamaktadır.Oyuncu 2003 doğumludur ve bizzat kendisinden öğrenilmiş bilgidir.

Lise eğitimine devam eden oyuncu bir yandan ise dizi çekimlerinde bulunmaktadır.Düzenli olarak spor yapan oyuncu, basketbol ve yüzme sporu ile ilgilenmektedir.Oyuncunun 2018 yılında bulunduğu projeler ise “Locman” filmi ile “Yasak Elma” dizisidir.Özellikle “Locman” filmindeki oyunculuğu ile bir çok kişinin takdir ettiği isim olmuştur.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nedir?

2016 – İçerde
2018 – Yasak Elma (Erim)
2018 – Locman (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın