İlkay Dikici kimdir, nereli, İlkay Dikici hayatı, biyografisi, İlkay Dikici kaç yaşında?

İlkay Dikici Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Habertürk muhabirlerinden İlkay Dikici kimdir, nereli, İlkay Dikici hayatı, biyografisi, İlkay Dikici kaç yaşında? İşte İlkay Dikici hakkında detaylar.

İlkay Dikici Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İlkay Dikici 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkay Dikici ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Muğla’da tamamladı. 2018 yılında Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Başkent İletişim’de spiker, DHA’da, TVNET’te muhabir olarak çalışmıştır. Çalışma hayatını Habertürk’te muhabir olarak devam ettirmektedir.

İlkay Dikici hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.