İlker Kaleli Kimdir Nerelidir Yaşı Kaç?

İlker Kaleli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Geçmişinde Kayıp Şehir isimli diziyle beraber tanınır hale gelmiş ve halen kaliteli dizilerle yolunu sürdüren İlker Kaleli kimdir kaç yaşında nereli? merak edilmiş tüm soruların yanıtlarına yazımız içersinde ulaşabilirsiniz.

İlker Kaleli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İlker Kaleli Aslen Vanlı olan fakat doğduğu yer İstanbul olan bir isimdir.Babası Van Nüfusuna kayıtlı, annesi ise Hem Türk hemde Alman bir kişidir.O daha ortaokula yeni başladığı sıralarda babası ile annesi ayrılmışlardır.Gençlik yılları çok zor geçmiş ve Onyedi yaşına girdiğinde kendi evinde kalmaya başlamıştır.

İlker Kaleli Kaç Yaşında? 2019’a göre kendisi 36 yaşındadır.5 Mart 1983 doğum yılı ve gününe sahiptir.16 yaşındayken tanınmış içecek markalarından olan Coca Cola’nın reklamlarında rol almıştır.Kültür Üniversitesi’nde eğitimini devam ettirdiği zamanlarda 2 yıl boyunca Şahika Tekand’ın kurmuş olduğu Stüdya’ya gitti.

2006 tarihinde mezuniyetini aldıktan sonra İngiltere’ye gidiş yaptı ve orada yaklaşık olarak 4 sene yaşadı.Burada yaşadığı 4 yılın 3 senesini oyunculuk dersleri ile geçirdi.2011 tarihinde İngiltere’deki derslerini tamamlamış oldu.

İngiltere’de bulunduğu senelerde müzik,djlik ve oyunculuk ile ilgilenmiştir.Bazı reklamlarda roller almış 2012 senesinde ise Türkiye’den aldığı teklifleri değerlendirerek Türkiye’de Son adındaki dizide oyunculuk yapmaya karar vermiştir.Aynı yılın farklı zamanında ise Başrol oyuncusu olarak Kayıp Şehir dizisinde rol almıştır.

2014 tarihinde Kanal D ekranında yayınlanmaya başlayan Poyraz Karayel dizisinde Poyraz karakterini canlandırmaya devam etmektedir.Dizi Yaz ayında tatile girmiş ve 2015 Eylül’ünde tekrar izleyicileri ile buluşacaktır.

ilker-kaleli-biyografi

İlker Kaleli Oynadığı Diziler ve Filmler

2018 – Kiz Meselesi
2018 – Dip
2014 – Poyraz Karayel (Poyraz Karayel)
2014 – Silsile (Cenk)
2013 – Kayıp (Faik Şaşmaz)
2012 – Kayıp Şehir (İrfan)
2012 – Son (Alper)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.