İmer Özgün kimdir kaç yaşında? hayatı

İmer Özgün Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok uzun senelerdir ekranlarda yer alan ve genellikle dizilerde izlemiş olduğumuz sempatik oyunculardan İmer Özgün kimdir kaç yaşında, boyu kaç? sıkça merak edilen bu soruların cevaplarını sizler için hazırladığımız bu makalemizde bulabilirsiniz.

İmer Özgün Biyografisi

Oyuncu İmer Özgün kimdir, 01.01.1987 tarihinde İstanbul’da doğmuş ünlü bir isimdir.Doğduğu günden itibaren İstanbul’da yaşamış olan isim ortaokul sıralarındayken tiyatro ile tanışmıştır.Liseyi Fenerbahçe lisesinde okuyarak tamamlamış ünlü oyuncu, ardından ise Konservatuar sınavına girerek, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazanmıştır.Burada Tiyatro Bölümünü okumuş isim iyi bir netice ile okulunu bitirmiştir.

Boyu : 1,72 cm olan oyuncu, 56 kilodadır.

İlk kez 2004 tarihinde oyunculuk yapmaya başlamış olan oyuncu, Avrupa Yakası dizisinde rol almıştır.Bu dizinin ardından yaklaşık 3 yıl kadar oyunculuğa ara veren ünlü isim, 2007 tarihinde Dudaktan Kalbe isimli dizide rol almıştır.

visum china
visum china

Sempatik isim, 2009-2010 tarihlerinde 2 yıl boyunca Hanımın Çiftliği dizisinde rol almaya başlamasıyla beraber daha fazla seyirci kitlesi tarafından tanınmaya başlandı.Bu dizinin ardından sırasıyla Annem Uyurken, Beyaz Karanfil ve son olarak İstanbul’lu gelin dizilerinde rol almıştır.

Evli olan oyuncu, 2015 tarihinde kendisi gibi oyunculuk mesleğini yapan Salih Bademci ile evlenmiştir.Düğünlerine çok sayıda ünlü ismin katılmış olduğu çift, büyük bir mutlulukla hayatlarını birleştirmişlerdir.

İmer Özgün Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Avrupa Yakasi
2007 – Dudaktan Kalbe
2007 – Sınıf (Film)
2008 – Kavak Yellerı
2008 – Kalpsiz Adam
2009 – Hanımın Çıftlığı
2012 – Annem Uyurken
2014 – Beyaz Karanfil
2014 – Kendinol (Film)
2017 – İstanbul’lu Gelin

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir