İnadına Aşk Yeşim Aras (Nilay Duru) Kimdir?

İnadına Aşk Yeşim Aras (Nilay Duru) Kimdir?

İnadına Aşk dizisi Fox Tv ekranlarında yaz ayında çok tutulmuş bir dizi oldu.Bu dizinin güzel oyuncularından biri olan Yeşim karakterini oynamış ve bu sayede sevilen bir oyuncu olmuş Nilay Duru hakkında kısa bilgi.

Nilay Duru Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Nilay Duru, İstanbul doğumlu ve konservatuarı birincilikle bitirmiş bir oyuncudur.Kendisi 1990 doğumludur yani 28 yaşındadır.Çok genç yaşlarda olmasına rağmen küçük yaşlardan beri oyunculuğa merak salmıştır.Hayatın içinden bir oyun ve Çelik Manolyalar gibi izleyicisi fazla olmuş tiyatrolarda oynamıştır.Boyu 1.67’dir.

Hayatın içinden bir oyun kadrosuna alınması ise şu şekilde gerçekleşmiştir.Nedim Saban tarafından bir gün kadroya alınmış ve Saadet Işıl Aksoy’un tiyatrodaki rolünü kendisinin oynamasını istemiştir.Ünlü isim Nedim Saban performansını oyuncunun çok beğendi ve Sherby rolünüde kendisinin oynamasını istedi.Sahnede özellikle seyirci ile bütünleşerek hareket etmesinin oyunculuğa katkısının fazlaca olduğunu yönetmenler belirtmiştir.Konservatuarı bitirir bitirmez bu şekilde bir tiyatroda önemli kişilerle oynaması oyuncuyu çok heyecanlandırmıştır.

Ünlü isim daha önceden Kızıl Elma adındaki dizide Hatice karakterini canlandırmış ve aynı sene içersinde Asla Vazgeçmem adındaki filmde Elif rolünü oynamıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2014 – Asla Vazgeçmem (Film)
2014 – Kizil Elma
2015 – İnadına Aşk
2016 – N’olur Ayrılalım
2017 – Bizim Hikaye
2018 – Baba Bi Buçuk (Film)

İnadına Aşk Yeşim Aras (Nilay Duru) Kimdir? için Yorumlar (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Nilay abla keşke senin yanında olsaydım buna inan seni herkez den cok seviyorum iyiki varsin melek dualarım senle ❤

  2. seni çoook seviyorum okadar tatlısın ki yiyesim geliyor iyiki varsın bugün çok önemli çünkü yeni dizi nolur ayrılalım başlıyor bütün fragmanlarını izledim çok güzel seni çok seviyorum en çok ben benim en büyük hayalim seni görebilmekk <3<3<3

  3. bana desinlerki ablanmi olsun yoksa nilay durumu olsun ben derdimki ben oliyim çunku o benim canim abla gibi onu çok seviorum ❤❤❤

  4. Nilay abla seni çok seviyoruz inanamıyacaksın ama seni rüyamda 2 gün önce gördüm sana sarıldım felen öyle şeyler seni çok seviyoruz keşke inadına aşk dizisi bitmeseydi seni orada görürdük.

  5. Hani sen hep dersin ya ben seni yerim asil ben seni yerim seni cok seviyorum nilay duru hep senin gibi olmak istiyorum seni cok seven hayraninim bide eren vurdemle cok yakisiyosunuz bende sizin yolunuzdan gitmek istiyorum yani oyuncu olmak sizi cook seviiiiiyoruuum♥★

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın