İndigo Kimdir Gerçek Adı ne? Biyografisi

İndigo Kimdir?

İzmir’in sevilen rapçilerinden biri olan ve farklı tarzıyla rap müzik dinleyicilerinin beğenisini kazanmış İndigo kimdir? gerçek adı ne? rapçiye ait güncel bilgiler yazımızda.

İndigo Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Rapçi İndigo gerçek adı Tevfik Koçaktır.1982 tarihinde İzmir’de doğmuş olan rapçi uzun zamandır rap müzik ile ilgilenmektedir.Bu ismi okumuş olduğu kitaptan etkiendikten sonra kendisine koymuştur.Çevresinin ve herkesin ona bu isimle hitap etmesini isteyen rapçi çıkarmış olduğu albümler ve youtubeye eklemiş olduğu şarkılarla rap müziğin önemli isimlerinden biri olmuştur.

İndigo, rap ile çocuk yaşlardan itibaren tanışmıştır.Çeşitli ünlü rapçileri dinlemiş ve ardından da rap şarkı sözleri yazmıştır.Yazmış olduğu şarkıların sözleri çok sayıda kişi tarafından beğenilmiş ve bir anda rap müzikte keşfedilmeye başlanmıştır.Şarkı sözü yazarken sakin bir ortamda bulunduğunu söyleyen İzmirli rapçi, yazmış olduğu sözlerin ardından müzikler oluşturmaya başlamış ve ortaya çok güzel parçalar çıkmıştır.

İlk olarak arkadaşları vasıtasıyla çeşitli gruplar oluşturmuş olan İndigo, bir süre kadar çeşitli organizasyonlara katılmış ve sahneye çıkmıştır.2008 tarihinde çıkarmış olduğu ilk albümü ile beraber profesyonel olarak ilk albümünü çıkarmıştır.Madde Bağımlısı albümü underground rap için önemli bir albüm olmuştur.Bu albümden sonra çeşitli albümler çıkararak rap dünyasına yeni bir soluk getirmiş olan İndigo özellikle çıkarmış olduğu Mutsuz İsimli albümle piyasada çok dinlenilen rapciler arasına girmiştir.

Mutsuz İsimli albümdeki Ama Şu Var ve Gitmeli isimleri parçaları albümün çıkış parçaları olmuştur.

İndigo Albümleri

– Madde Bağımlısı
– Hiphop Aşkı
– Çocuk
– Sokak Köpeği
– Mutsuz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.