İpek Altınbaşak Farina kimdir? nereli ve kaç yaşında?

İpek Altınbaşak Farina Kimdir?

Türkiye’nin önemli Profesörleri arasında bulunan ve katılmış olduğu çok sayıda programda verdiği kıymetli bilgiler dışında, sunuculuk mesleği ile de ekranlara gelen Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina hakkında detayları konumuzda bulabilirsiniz.

İpek Altınbaşak Farina Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1969 İstanbul doğumlu olan İpek Altınbaşak Farina, ilkokul, ortaokul ve lise yıllarında büyük başarı göstermiş ardından da Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü kazanarak buradan mezun olmuştur.Okul bittikten 1 yıl sonra Georgia State Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapan ünlü isim, ardından ise Türkiye’ye dönmüştür.

Türkiye’ye geldikten sonra 1992-1996 tarihleri arasında Unilever A.Ş bünyesinde Pazarlama Müdürü olarak çalışmış olan ünlü isim akabinde ise Komili Holding A.Ş’de çalışmıştır.kimdirkim.com 2005 tarihinden itibaren Bahçeşehir Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başlamış olan isim, 2017 tarihinde ise aynı Üniversitede Dekan olmuştur.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin Youtube kanalında çok sayıda video içerisinde yer almış olan ünlü isim, Öğrencilerin merak ettiği Üniversite ilgili çok sayıda soruya cevap vermiştir.

En son olarak Atv ekranlarında yayınlanan En Zayıf Halka isimli yarışma programının sunuculuğunu üstlenen ünlü isim, bir yandan ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde bulunduğu görevine devam etmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir