İpek Filiz Yazıcı Hayatı Biyografisi

İpek Filiz Yazıcı Kimdir?

Cok genç yaşta olmasına rağmen şimdiden çeşitli projelerde izlemeye başladığımız ve geleceğinde önemli oyuncularından olacağını düşündüğümüz oyuncu İpek Filiz Yazıcı kimdir? sizlerin cevabını beklemiş olduğu bu sorunun cevabını okumaya hazır mısınız? işte ayrıntılar.

İpek Filiz Yazıcı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

19 Nisan 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olan oyuncu İpek Filiz Yazıcı doğmuş olduğu tarihten itibaren yaşamını hep İstanbul’da sürdürmüştür.Ailesiyle beraber güzel bir gençlik dönemi yaşayan isim henüz daha liseye gitmesine rağmen oyunculuğa başlamış ve dizilerde roller almaya başlamıştır.Boyu 1,64 cm olan oyuncu 51-52 kilo aralığındadır.

İlk olarak Babam ve Ailesi isimli projeyle oyunculuk hayatına başlamış olan isim bu dizi ile beraber oyunculuk kariyerine güzel bir giriş elde etmiştir.Bir süre kadar bu dizide oynayan oyuncu ardından ise Kayıt Dışı adındaki dizide oynamıştır.Bu dizi sayesinde daha fazla tanınmaya başlayan genç oyuncu oynamış olduğu tüm rollerde son derece başarılı olmuştur.Bu dizide Tuğba karakteri ile yer almış 2018 ile beraber kendisine gelen dizi tekliflerini değerlendirerek yeni bir proje olan Elimi Bırakma dizisinin kadrosuna girmiştir.

Diziler dışında bazı reklamlarda da rol alan oyuncu Lc Waikiki reklamı ve Çokokrem reklamlarında oynamıştır.Şu zamana kadar herhangi bir filmde izlemediğimiz genç isim ilerleyen senelerde bazı filmlerde de rol alabilir.

visum china
visum china

Filiz Yazıcı Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – Babam ve Ailesi
2017 – Kayıt Dışı
2017 – Büyük Günahlar
2018 – Elimi Bırakma

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir