İrem Çiçek kimdir? aslen nereli kaç yaşında?

İrem Çiçek Kimdir?

Son yıllarda özellikle Türkiye’de yaşanan siyasi gelişmelerle ile ilgili programlara konuk olan ünlü avukat İrem Çiçek hakkında bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

İrem Çiçek Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

1986 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen İrem Çiçek, aslen ise Tokat’ın Reşadiye ilçesindendir.Babası Chp’de Milletvekilliği yapmış Dursun Çiçek’tir.2009 tarihinde Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş olan ünlü avukat, 2012 tarihinde ise Yüksek Lisansını yapmış ve bir süre de Amerika New York Üniversitesi’nde eğitim programına katılmıştır.

Türkiye’ye dönmesinin ardından İstanbul ve Ankara’da hukuk bürolarında çalışmaya başlamış olan isim, 2012 tarihinden itibaren ise Serbest Avukat olarak meslek hayatına devam etmektedir.Çok sayıda alanda avukatlık mesleğini yapan ünlü avukatın bulunduğu alanlar ise şunlardır; bilişim hukuku, tüketici hukuku, miras davaları, kentsel dönüşüm ile ilgili davalar, ceza hukuku gibi alanlardır.

Avukatlık mesleği dışında bazı sitelerde köşe yazarlığı yapan İrem Çiçek, ayrıca çok sayıda kanala konuk olarak davet edilmekte ve bilgilerini paylaşmayı sürdürmektedir.kimdirkim.com Ünlü Avukat ayrıca Atatürkçü Düşünce Derneği Disiplin Kurulu üyesidir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir