İrem Sak Kimdir Biyografisi Yaşı Boyu

İrem Sak Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yalan Dünya adındaki dizideki performansı ve güzelliği ile dikkat çekmiş, Türkiye’nin sayılı güzel oyuncuları arasında gösterilen İrem Sak kimdir kaç yaşında boyu kaçtır?

İrem Sak Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İrem Sak Sivas’ın en soğuk olduğu kış aylarından biri olan Şubat ayının 9’unda Sivas’ta hayata gözlerini açtı.Tam olarak doğum yılı 9 Şubat 1986’dır.Lise senelerindeyken tiyatro ile ilgilenmeye başlayıp bazı tiyatro oyunlarında roller almıştır.Öğrenimini İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü okuyarak tamamlamıştır.Boyu 1.71’dir.

2008 tarihinde Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Sizinkinler isminde bir oyunda rol almıştır.Bu oyunda Zeytin karakteri ile tiyatroseverlerin karşısına geçti.

Aynı senelerde birçok reklamda oynamaya başlayan Güzel oyuncu tanınmış önemli markaların reklamında oynadı.Bunlardan bazıları Domino’s Pizza, Allianz, Teknosa, Garanti Bankası reklamlarıdır.

2010 tarihinde ilk kez televizyonda bir dizi oyunculuğu yapmaya başladı.Şen Yuva adındaki dizide Şehrazat karakterine hayat verdi.Sonrasında 2011 tarihinde Meltem Bozoflu yönetmenliğindeki Bkm’nin yapımcılığını üstlenmiş olduğu 5’er Beşer adındaki programda Sinem karakterini oynadı.Bu program fazla uzun ömürlü olmadı o nedenle erken bitti.

Bu programın Ardından en çok adını insanların ezberlediği dizi olan Gülse Birsel’in senaryosu ve oyunculuğunu yaptığı Yalan Dünya dizisinde oynadı.Yalan Dünya Tülay karakteri ile ekranlara geldi.

2012 senesinde Altın Kelebek Ödülleri gecesinin sunuculuğunu yaptı.3 sene ara verip ardından tekrar Güldür Güldür’e dönüş yaptı.

irem-sak-1-

İrem Sak Oynadığı Diziler

2010 – Şen Yuva(Şehrazat)
2011 – 5’er Beşer
2012 – Yalan Dünya(Tülay)
2012 – İnsanlar Alemi(Sinem)
2015 – Güldür Güldür(Sinem)
2016 – Dönerse Senındır
2017 – Martı (Sinema)
2018 – Ölümlü Dünya (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir