İrem Sultan Cengiz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İrem Sultan Cengiz Kimdir?

Sevilen dizilerden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olamaz adındaki dizinin 2.sezonundan itibaren diziye dahil olan genç oyuncu İrem Sultan Cengiz kimdir? az sayıda dizide izlediğimiz oyuncu ile ilgili sizlere çeşitli bilgiler vereceğiz.

İrem Sultan Cengiz Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Genç oyuncu İrem Sultan Cengiz hayata gözlerini Mardin ilimizde açmış bir isimdir.Burada çocukluğu geçmiş ve gençlik dönemlerine kadar burada yaşamıştır.Ardından ise oyunculuk ve eğitimi nedeniyle İstanbul’a gitmiştir.1992’li olan isim ilk olarak Mardin’de bulunan Kızıltepe Atatürk Lisesini bitirmiş ardından ise İstanbul Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır.Burada Konservatuar okuyan oyuncu Tiyatro bölümünü bitirmiştir.

Televizyonda ilk olarak onu Korolar Çarpışıyor isimli yarışma ile beraber izledik.Bu yarışmada memleketi olan Mardin’e ait Koro ekibinde yer almış ve yarışmıştır.Kendini sadece oyunculuk anlamında yetiştirmeyen ünlü isim ayrıca diksiyon konusunda da eğitim görmüştür.

Aşk Bir Hayal isimli dizide oynayarak oyunculuğa güzel bir başlangıç yapan ünlü isim dizinin başlamış olduğu 2009 tarihinden 2010 tarihi final bölümüne kadar dizide rol almıştır.O Senenin güzel ve izleyicisi iyi olan dizilerinden biri olmuş olan bu dizide oynamasının ardından Arka Sokaklar dizisinde rol almaya başlamıştır.Arka Sokaklar dizisinin bir çok sezonunda oynayan oyuncu ardından ise Şehrin Melekleri dizisinde oynamıştır.

En son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde rol alan isim bakalım dizide nasıl bir rol ile karşımıza çıkacak?

Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Aşk Bir Hayal
– Arka Sokaklar
– Şehrın Melekleri
– Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir