İrfan Can Kahveci Kimdir?

İrfan Can Kahveci Kimdir?

Türk futbolunun son dönemlerde dikkat çeken futbolcularından biri olan ve oynamış olduğu futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış ünlü futbolcu İrfan Can Kahveci kimdir? işte yanıtları ve güncel biyografisi.

İrfan Can Kahveci Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

15 Temmuz 1995 tarihinde Başkent Ankara’da hayata merhaba diyen İrfan Can Kahveci, Aslen ise Çorum nüfusuna bağlı olan bir futbolcudur.Annesi ise Yozgatlı’dır.1 tane ablası bulunan ünlü futbolcunun, annesi ev hanımı, babası ise oto bakım dükkanı işletmektedir.

Futbol kariyerine Gençlerbirliği takımının alt yapısında başlamış olan isim ardından ise Hacettepe Futbol takımında oynamış ve 2014 tarihinde Gençlerbirliği takımının A takımına yükselmiştir.Bir yandan eğitimine de devam etmiş ve Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu bitirmiştir.

Bu zamana kadar Milli takım forması da çok defa giymiş olan ünlü futbolcu, ilk olarak 17 yaşında Milli takım forması giymiş ve U-17 takımında oynamıştır.kimdirkim com Ardından bir süre U-20 ve U-21 Milli takım formaları giymiş olan isim, küçüklüğünden beri orta sahanın tam ortasında forma giymiştir.

2017 tarihinde Gençlerbirliği takımından Başakşehir takımına transfer olmuş olan başarılı futbolcu, Başakşehir’de çok başarılı sezon geçirerek, Türkiye ve Avrupa’dan çok sayıda transfer teklifi almıştır.

2018-2019 sezonunun bitmesinin ardından Fenerbahçe devreye girmiş ve imkanları zorlayarak ünlü futbolcuya yüksek bir ücret önermiştir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın