İrfan Değirmenci kimdir, nereli, İrfan Değirmenci kaç yaşında?

İrfan Değirmenci Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber sunucusu İrfan Değirmenci hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki İrfan Değirmenci kimdir, nereli, İrfan Değirmenci kaç yaşında? İşte İrfan Değirmenci hakkında detaylar.

İrfan Değirmenci Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İrfan Değirmenci 3 Kasım 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Babası Kemal Değirmenci Antalyalı, annesi Ülkü Değirmenci Afyonkarahisarlı’dır. TED Ankara Koleji’nde ortaokul ve liseyi okudu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Çalışma hayatına 1996 yılında Ostim TV’de başladı. Siyaset Meydanı programında yaptığı konuşmadan sonra Ali Kırca tarafından stajyer olarak çağırıldı. 22 Ekim 1999 tarihinde Ali Kırca ekibiyle birlikte Atv’ye geçti. Bundan sonra genellikle siyaset haberleri yapılan Ankara’da yaşam haberleri yapmaya başladı. Ardından Star Tv, CNN Türk ve Kanal D’de çalıştı. 2007 yılında Fox Tv’de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat’i sunmaya başladı. 2010-2017 yılları arasında Kanal D’de İrfan Değirmenci ile Günaydın’ı sundu. Günümüzde Halk TV’de İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber Bültenini sunmaktadır.

visum china
visum china

İrfan Değirmenci hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir