Işık Kaan Arslan kimdir, nereli, Işık Kaan Arslan kaç yaşında, Işık Kaan Arslan boyu kaç, Işık Kaan Arslan hangi pozisyonda oynuyor? 

Işık Kaan Arslan Kimdir?

Galatasaray’ın genç oyuncusu Işık Kaan Arslan kimdir, nereli, Işık Kaan Arslan kaç yaşında, Işık Kaan Arslan boyu kaç, Işık Kaan Arslan hangi pozisyonda oynuyor? 

Işık Kaan Arslan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Işık Kaan Arslan 28 Ocak 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Işık Kaan Arslan’ın doğum yeri İstanbul’dur. Işık Kaan Arslan defans pozisyonunda oynamaktadır. Işık Kaan Arslan Galatasaray altyapısında yetişmiştir. 2020-2021 döneminde Ergene Velimeşe takımına kiralanmıştır. Kariyerini Galatasaray’da devam ettirmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Işık Kaan Arslan Boyu Kaç?

Işık Kaan Arslan 1.86 boyundadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.