Işıtan Gün kimdir, nerelidir, Işıtan Gün kaç yaşında, Işıtan Gün ne mesleği nedir, ne iş yapıyor, serveti ne kadar?

Işıtan Gün Kimdir?

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Işıtan Gün’ün hayatı ve biyografisi. Işıtan Gün kimdir, nerelidir, Işıtan Gün kaç yaşında, Işıtan Gün ne mesleği nedir, ne iş yapıyor?

Işıtan Gün Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Işıtan Gün 7 Aralık 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Işıtan Gün’ün doğum yeri Ankara’dır. Kadıköy Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra New York Şehir Üniversitesi Uluslarası Finans Bölümü’nde master yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Amerika’da bir dönem çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Met Capital Partners şirketinde yöneticilik yaptı. 2016 yılında Hollanda takımlarından Fortuna Sittard’ın çoğunluk hissesini satın aldı. Işıtan Gün kulüp başkanı oldu. Işıtan Gün’ün başkanlığı döneminde üst lig Eredivisie’ye yükseldi.

visum china
visum china

Işıtan Gün Galatasaray:

Galatasaray Spor Kulübü’nün 16525 sicil numaralı üyesidir. 34. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın başkanlığı döneminde Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden sorumlu İcra Kurulunda görev aldı. 2021 yılında yapılan Galatasaray başkanlık seçiminde Burak Elmas’ın listesinde yer aldı. Burak Elmas seçimi kazandıktan sonra Galatasaray SK Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir