İskender Baydar kimdir, İskender Baydar nereli, İskender Baydar'ın hayatı, biyografisi, İskender Baydar kaç yaşında?

İskender Baydar Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sözcü Tv’nin ekran yüzlerinden İskender Baydar kimdir, İskender Baydar nereli, İskender Baydar’ın hayatı, biyografisi, İskender Baydar kaç yaşında? İşte İskender Baydar hakkında detaylar.

İskender Baydar Kimdir?

İskender Baydar Galatasaray Lisesi mezunudur. Gazeteciliğe 1990 yılında Sabah Gazetesi Dış Haberler Servisi’nde başlayan İskender Baydar, 8 yıl kurum içinde haber müdürü, yazı işleri müdürü gibi görevler üstlendi.

1998 yılında Star Gazetesi’nin kurucu kadrosunda Yazı İşleri Müdürü olarak görev aldı. 2004 yılında Sabah Grubu’nda Fotomaç Genel Yayın Müdürlüğü, Sabah Gazetesi Spor Müdürlüğü, Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcılığı, atv Genel Müdür Yardımcılığı ve Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevlerinde bulundu.

visum china
visum china

Baydar,2009-2012 yılları arasında Hürriyet Gazetesi Yan Yayınlar Yönetmenliğini yaptı. 2012 yılında Elite Basın Danışmanlık Şirketi’ne ortak olarak katıldı. 2015-2017 yılları arasında Galatasaray Kulübünin Medya ve İletişim Direktörlüğünü yapmıştır. Günümüzde ise Sözcü Tv’de ekranlara gelmektedir.

İskender Baydar Evli mi?

İskender Baydar evli ve üç çocuk babasıdır.

İskender Baydar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.