İsmail Demirci Kimdir Kaç Yaşındadır Nereli?

İsmail Demirci Kimdir Kaç Yaşındadır Nereli?

Dizilerin Karizma oyuncuları arasında gösterilen birçok dizide oynayarak başarılar göstermiş Fabrika Kızı Ferhat karakterini canlandıracak oyuncu İsmail Demirci Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İsmail Demirci Kimdir Biyografisi

İsmail Demirci Ankara’da 13 Kasım 1984 tarihinde gözlerini açmıştır.Boyu 1.90 olan Oyuncu’nun kilosu ise 85’dir.Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü’nün Tiyatro bölümünde bitirmiştir.

Konservatuar’a girmeden önce Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur.Dikkat çeken rolü ise Reaksiyon adındaki dizide Tekin karakteri ile Güneydoğu’da görev yapan başarılı bir polisi canlandırması ile gerçekleşmiştir.Bu dizide İbrahim Çelikkol ve Selen Soyder başrolde oynamıştır.Ardından ise sıçrama yapmış olduğu dizi ise Milyonların izlediği Kurtlar Vadisi Pusu adındaki dizi olmuştur.Bu dizide oynamayı henüz lise okuduğu sıralarda bile istemiş ve hayalinin gerçek olduğunu belirtmiştir.

ismail-demirci-biyografi

Oynadığı Diziler ile Filmler

2014 – Tut Sözünü
2014 – Reaksiyon
2013 – Ben onu Çok Sevdim
2012 – Kurtlar Vadisi Pusu
2011 – Mor Menekşeler
2011 – Anneler ve Kızları
2010 – Türkan
2010 – Sessiz Gece

Birkaç konu önce bahsettiğimiz Fabrika Kızı adındaki dizide Ferhat karakterini Ünlü oyuncu oynayacaktır.Dizi şimdiden sosyal medyada çok konuşulan bir dizi haline gelmiştir.Ferhat karakteri ile dizide oynayacak oyuncuya bizde başarılar diliyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın