İsmail Demirci Kimdir Biyografisi

İsmail Demirci Kimdir Kaç Yaşındadır Nereli?

Dizilerin Karizma oyuncuları arasında gösterilen birçok dizide oynayarak başarılar göstermiş Fabrika Kızı Ferhat karakterini canlandırmış oyuncu İsmail Demirci kimdir kaç Yaşında nereli? hayatı.

İsmail Demirci Kimdir Biyografisi

İsmail Demirci Ankara’da 13 Kasım 1984 tarihinde gözlerini açmıştır.Boyu 1.90 cm olan oyuncun kilosu ise 85’dir.Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü’nün Tiyatro bölümünde bitirmiştir.

Konservatuar’a girmeden önce Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur.Dikkat çeken rolü ise Reaksiyon adındaki dizide Tekin karakteri ile Güneydoğu’da görev yapan başarılı bir polisi canlandırması ile gerçekleşmiştir.Bu dizide İbrahim Çelikkol ve Selen Soyder başrolde oynamıştır.Ardından ise sıçrama yapmış olduğu dizi ise Milyonların izlediği Kurtlar Vadisi Pusu adındaki dizi olmuştur.Bu dizide oynamayı henüz lise okuduğu sıralarda bile istemiş ve hayalinin gerçek olduğunu belirtmiştir.

ismail-demirci-biyografi

Birkaç konu önce bahsettiğimiz Fabrika Kızı adındaki dizide Ferhat karakterini Ünlü oyuncu oynamıştır.Bu diziden sonra oynamış olduğu Babaların Babası ve Posta Kutusu oynadığı filmlerdir.Babamın Günahları ile Çarpışma ise son dizileridir.

İsmail Demirci Oynadığı Diziler ile Filmler

2018 – Carpisma
2017 – Babamin Gunahları
2016 – Posta Kutusu (Film)
2016 – Babalarin Babasi (Film)
2016 – Muhtesem Yuzyıl
2015 – Fabrıka Kızı
2014 – Tut Sözünü
2014 – Reaksiyon
2013 – Ben onu Çok Sevdim
2012 – Kurtlar Vadisi Pusu
2011 – Mor Menekşeler
2011 – Anneler ve Kızları
2010 – Türkan
2010 – Sessiz Gece

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir