İsmail Koncuk kimdir? kaç yaşında nerelidir?

İsmail Koncuk Kimdir?

Uzun yıllar Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen başkanlığı görevinde yer almış ardından ise İyi Parti’den siyasete atılarak görevlerinden istifa etmiş ünlü isim İsmail Koncuk hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda öğrenebilirsiniz.

İsmail Koncuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

24 Mayıs 1959 doğum tarihine sahip olan İsmail Koncuk, doğma büyüme Adanalı olan bir isimdir.Eğitim hayatına doğduğu yer olan Adana Ceyhan’da başlamış olan isim, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini bitirmesinin ardından Eskişehir’e gitmiş ve Eskişehir Eğitim Enstitüsü İngilizce Bölümü’nü başarıyla okumuştur.

1981 tarihinde Öğretmenlik mesleğini yapmaya başlamış olan isim, ilk olarak Konya’da görev yapmış ve toplam 4 yıl boyunca Konya’da kaldıktan sonra tekrar memleketi olan Adana’ya atanarak 1985 tarihinde Adana’da Öğretmenlik yapmayı sürdürmüştür.

1992-1996 tarihlerinde Türk Eğitim-Sen Adana kurucuları arasında yer almış ve aynı zamanda yönetim kuruluğu üyeliği yapmış olan İsmail Koncuk, 1996-2005 tarihlerinde ise Adana’da Türk Eğitim-Sen Başkanlığı görevini yürütmüştür.

2011 tarihinde yapılan Genel Kurulda Genel Başkan olmuş olan İsmail Koncuk, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanlığı görevini çok uzun süre devam ettirmiş ardından ise İyi Parti’nin Kurulması ile beraber siyaset yapmaya karar vererek İyi Parti’de görev almaya başlamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir