İsmail Saymaz kimdir, kaç yaşında, nereli, İsmail Saymaz evli mi, kiminle evli, eşi kimdir

İsmail Saymaz Kimdir?

Gazeteci İsmail Saymaz ile ilgili merak edilenler. İsmail Saymaz kimdir, kaç yaşında, nereli, İsmail Saymaz evli mi, kiminle evli, eşi kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İsmail Saymaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İsmail Saymaz 11 Temmuz 1980 yılında dünyaya gelmiştir. İsmail Saymaz’ın doğum yeri Rize’dir. İsmail Saymaz aslen Erzurumlu’dur. İsmail Saymaz ilkokul ve lise eğitimlerini Rize’de tamamladı. Daha sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitimini devam ettirdi. İsmail Saymaz yüksek lisansına devam etmektedir.

İsmail Saymaz 15 yaşlarında yerel radyo kanallarında edebiyat programları yaptı. İsmail Saymaz gazetecilik kariyerine de Rize’de başlamıştır. Daha sonra İstanbul ve Konya’da yerel gazetelerde görev aldı. İsmail Saymaz 2020 yılında Hürriyet’te görevinden ayrıldı. Daha sonra Halk TV’de çalışmaya başladı. Eylül 2020’de Sözcü gazetesiyle anlaştı ve gazetede muhabir ve yorumcu olarak çalışmaya başladı.

İsmail Saymaz kimdir, kaç yaşında, nereli, İsmail Saymaz evli mi, kiminle evli, eşi kimdir

İsmail Saymaz Evli mi?

İsmail Saymaz 2020 yılında Şeyda Sayar ile evlenmiştir. İsmail Saymaz’ın eşi Şeyda Sayar İspanya’da eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nden mezun olan Şeyda Sayar, İspanya’daki Universidad de Castilla-La Mancha’da eğitimi aldı. Siyah beyaz fotoğraflara meraklı olan Şeyda Sayar çevirmenlik de yapıyor.

İsmail Saymaz ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir