Itır Esen Kimdir? Boyu, Yaşı, Biyografisi

Itır Esen Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Magazin dünyasında ismi son günlerde çok sık gündeme gelen ve bundan önce de katılmış olduğu Miss Turkey yarışması ile adını duyuran Itır Esen kimdir? kaç yaşında boyu kaç? genç ismin merak edilen bilgileri konumuzda.

Itır Esen Kimdir? Biyografisi

1999 yılında İstanbul’da doğan Itır Esen, 1.80 metre boyunda, 55 kilo olan bir bayandır.14 yaşından itibaren modellik yapmaya başlamış olan isim, eğitimine ise İstanbul Üniversitesinde devam etmektedir.Burada İngilzce Öğretmenliği bölümünde okuyan isim bir yandan ise çeşitli defilelere katılmaktadır.

18 yaşında girdikten sonra hayalini kurduğu Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış olan [saritext]Itır Esen[/saritext], bu yarışmanın sonucunda 1. olmuştur.Kazanmış olduğu birincilik tacı çok kısa süre kendisinde kalmış ve Twitter üzerinden paylaşmış olduğu 15 Temmuz Şehitlerine yönelik tepki toplayan Tweet nedeniyle kendisinden alınmıştır.Bu paylaşım sonrası hakkında dava açılmış ve 1 sene sonra davadan beraat etmiştir.

Modellik yapmaya başladıktan sonra sporu bırakmış olan isim, uzun zamandır podyumlarda yer almaktadır.Bir çok organizasyonda podyuma çıkmış olan isim, güzel fiziğinle birçok model gibi izleyicilerin ilgisini çekmiştir.Kimdirkim.com Tanınan çok sayıda ünlü modacı ile birlikte çalışmış olan isim en son ise Survivor yarışmasınla ilgili Youtube kanalında çeşitli programlar sunmaya başlamıştır.

İlerleyen zamanlar içerisinde kendisini oyuncu olarak görürmüyüz bilinmez ama bize soracak olursanız güzellik oyunculuk için önemli bir etken ve ünlü isimde oyunculuk yapmak için uygun bir kişi.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir