Jasmine Berkiş kimdir, nereli, Jasmine Berkiş kaç yaşında, Jasmine Berkiş rol aldığı dizi ve filmler neler?

Jasmine Berkiş Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Duy Beni dizisinde Naz karakterini oynayan Jasmine Berkiş’in biyografisi sizlerle. Peki Jasmine Berkiş kimdir, nereli, Jasmine Berkiş kaç yaşında, Jasmine Berkiş rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Jasmine Berkiş hakkında detaylar.

Jasmine Berkiş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Jasmine Berkiş 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu, müzisyen ve şarkıcıdır. Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde okumuştur. Ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Opera ve Konser Şarkıcılığı Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Jasmine Simin Berkiş O Ses Çocuklar yarışmasına katıldı ve ‘Memory’ adlı parçayı seslendirdi. Lc Waikiki reklamında yer almıştır. Akıncı dizisinde Özlem karakterini oynamıştır. Duy Beni dizisinde Naz karakterine hayat vermektedir.

Jasmine Berkiş kimdir, nereli, Jasmine Berkiş kaç yaşında, Jasmine Berkiş rol aldığı dizi ve filmler neler?

Jasmine Berkiş Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Duy Beni
  • 2021 – Akıncı

Jasmine Berkiş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir